Форум: Судові збори

Учасники IV Міжнародного судово-правового форуму виміряли пульс судової реформи та обстежили загальний стан розвитку галузі

Щорічний Міжнародний судово-правовий форум, що відбувся 17—18 березня 2016 року у Верховному Суді України, вже вчетверте став знаковою подією як для самих суддів, так і для практикуючих юристів та адвокатів. Предмет обговорення — стан та напрями судової реформи в Україні — викликав зацікавленість і з боку закордонних експертів, які представляли Литву та Латвію.

Організаторами заходу виступили Верховний Суд України, газета «Юридическая практика», проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Програма форуму була вельми насиченою, адже впродовж дводенного судово-правового марафону учасники взяли участь в обговоренні понад 60 доповідей. Як зазначив у привітальному слові Голова ВСУ Ярослав Романюк, питання судової реформи залишатимуться актуальними для юридичної спільноти ще тривалий час. Тож увага експертів до процесу реформування судової системи набуває неабиякого значення.