Колонка редактора: Проходьте далі

Вихід на нові ринки, захист бізнесу, пошук стабільної юрисдикції — це все змушує український бізнес удаватися до релокації, причому не лише номінальної, а й до перенесення виробництва, відкриття підприємств та інших кардинальних кроків. Тим більше, що чимало країн, особ­ливо Східної Європи та Прибалтики, наразі запроваджують державні програми з підтримки інвесторів, а завдяки Угоді про асоціацію українські бізнесмени мають можливість серйозно закріпитися на нових територіях та прокласти собі шлях до європейського ринку.

Звичайно ж, слідуючи за клієнтами, українські юрфірми активно розвивають практику з підтримки бізнес-релокації, відкривають нові офіси у популярних нині юрисдикціях та пропонують повні пакети основних та супутніх послуг. Наскільки їм це вдається, ми і вирішили дослідити у рамках спецпроекту цього випуску «УЮ». А також поговорити про чергову судову реформу, ситуацію на кадровому ринку та концепції, втілені у дизайні інтер’єрів українських юрфірм.

А ви не забудьте передплатити «УЮ» на друге півріччя і гарно відпочити перед вереснем. Осінь обіцяє бути насиченою, адже специфіка реформаторства в нашій країні не дає юристам сидіти без діла.

 

Алеся КОСМИНА,

головний редактор