Світ: Новини звідусіль

 

LSCP рекомендує юрфірмам розкривати інформацію про ціни на послуги

Лондонська організація Legal Services Consumer Panel (LSCP) вважає, що юридичні фірми країни повинні публікувати на своїх сайтах детальну інформацію про вартість наданих ними юридичних послуг. Про це повідомляє Law Society Gazette. За даними видання, організація рекомендує регуляторам змушувати юридичні фірми розкривати подібну інформацію.

У LSCP зазначають, що оприлюднення даних про вартість юридичних послуг збільшить попит і, відповідно, сприятиме здоровій конкуренції на ринку. Представник організації Елізабет Девіс зазначила, що провайдери правових послуг не відповідають достатньо швидко на потреби споживачів щодо прозорості та передбачуваності, особливо щодо ключових факторів вибору, наприклад ціни та якості. В організації переконані, що втручання регулюючих органів потрібне, аби виправити існуючий дисбаланс та розподілити ризик між постачальниками та споживачами.

Однак деякі представники юридичної спільноти Великої Британії підкреслюють, що, незважаючи на свідчення начебто слабкої прозорості цін, будь-яке втручання регуляторних органів має бути предметом ретельного аналізу. Експерти також переконані, що публікація зазначеної інформації може стати тягарем для юристів.

 

В Америці назвали двадцятку найкращих юридичних фірм

Американський правовий портал The American Lawyer опублікував A-List — щорічний рейтинг 20 найбільших та найуспішніших юридичних фірм США. Як зазначає портал pravo.ru, рейтинг складений на основі аналізу чотирьох показників: доходи фірм з розрахунку одного юриста, некомерційні проекти юридичних компаній (pro bono), ступіть задоволеності клієнтів та партнерів, а також різноманітність меншинств серед юристів (етнічні, гендерні, по сексуальній орієнтації).

До A-List-2016 потрапили переважно великі компанії, які мають філіали не тільки в різних містах США, але й у інших країнах. Половина представлених у рейтингу юридичних фірм США є національними, одна компанія — міжнародною (Cleary Gottlieb Steen & Hamilton). Однак The American Lawyer підкреслює, що чисельність штату та кількість філіалів не є єдиними факторами, які визначають місце фірми в рейтингу. Основну увагу автори дослідження зосереджували на «людських» критеріях, таких як расова та гендерна різноманітність серед працівників, якість роботи з клієнтами, атмосфера в колективі.

Очолила рейтинг компанія Irell & Manella (Лос-Анджелес). Цікаво, що торік вона займала 18-е місце у рейтингу. Крім того, до першої десятки увійшли: Munger, Tolles & Olson (Лос-Анджелес), Milbank, Tweed, Hadley & McCloy (Нью-Йорк), Gibson, Dunn & Crutcher (Лос-Анджелес), Paul Hastings (Лос-Анджелес), Debevoise & Plimpton (Нью-Йорк), Ropes & Gray (Бостон), Kirkland & Ellis (Чикаго), O’Melveny & Myers (Лос-Анджелес), Wilmer Cutler Pickering Hale and Dorr (Вашингтон).