№09 Вересень 2016 року → У вільний час

Хобі: Спільна справа

Марина БАХОЛДІНА

Розділити своє захоплення з родиною, що може бути краще?

Що може бути кращим, ніж пристрасть до спорту, чи хобі, яке розділяє вся родина? Велосипеди — разом, бігати щоранку — всією родиною, ходити на гурток малювання — разом зі своїми дітьми. Деколи юристам дорікають, що вони мають мало часу на родину, тому по-справжньому щасливими можна назвати тих, хто зміг розділити своє захоплення із сім’єю.

 

По конях!

Сергій БОЯРЧУКОВ,

керуючий партнер ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери»

Багато хто знає про моє захоплення кіньми. Мій син Сергій також зацікавився і тепер ми з ним поділяємо це захоплення. Це була моя ідея і ініціатива: я почав їздити верхи тому, що хочу виховати мисливського коня і полювати з ним. Щоб не їздити одному, я почав залучати сина. А синові сподобалося — тепер у нього є свій кінь. Як правило, ми їздимо з ним у неділю на стайню, кожен займається окремо і у кожного різний прогрес.

Узагалі намагаюся пропагувати будь-яке хобі розділяти з сім’єю. Той же вейкборд, серфінг — все це ми робимо разом.

Я — божевільний мисливець. Я знаю, що є безліч антихантерів, але для мене полювання — це стиль життя. Це захоплення, яке формує мої звички, мій відпочинок і взагалі все моє життя. Мою пристрасть до полювання розділяє і брат Максим. Син теж зі мною періодично їздить, але зараз у нього перехідний період і він більше цікавиться комп’ютерними іграми. А в полюванні йому більше подобається не сам процес, а поїздки на квадроциклі і можливість поплавати на човні. Багато хто запитує, що для мене полювання, — для мене це якесь диво, яке полягає в тому, що на дворі ХХІ століття, навколо новітні технології, Wi-Fi, Bluetooth, всі ловлять покемонів, а в лісі, буквально в 50 км від Києва, бродить зовсім дикий кабан в абсолютно дикому лісі. Для мене це диво.

 

Сила води

Іван ХОЛОД,

старший юрист судового департаменту АО AVER LEX

Наше сімейне спортивне захоплення — це плавання. Ми всією сім’єю дуже любимо відвідувати басейн. Для нас це не тільки спорт, а ще й велике задоволення — вода допомагає зняти напруження після важкого робочого дня чи тижня. Відвідування басейну допомагає підтримувати імунітет, що є надзвичайно важливим, особливо для нашого сина-школяра. Крім того, плавання тренує увагу, розвиває силу та координацію, і при цьому ризик травми зведений до мінімуму. Також серед основних переваг плавання — після сеансу поліпшується кровообіг, вирішуються проблемні питання зі спиною, відбувається природне схуднення, після якого стає дуже легко контролювати вагу. Плавання — це помірне навантаження на організм, який хоче не напружуватися, а навпаки — розслаблятися в перервах між роботою. Після басейну завжди почуваєшся бадьорим і оздоровленим, наче десь дуже добре відпочив. І що надзвичайно приємно — після басейну не хочеться багато їсти, тільки легкий корисний перекус.

Для нашої сім’ї таке хобі — ліпший відпочинок, ніж сидіти вдома перед телевізором. Іноді навіть буває, що ми відвідуємо басейн двічі на день! Для нас це не тільки спорт чи хобі, це якісне спілкування один з одним, корисне і цікаве, без участі гаджетів та інших досягнень цивілізації. І ще для нас важливо, що ми знайшли таке хобі, яке є цікавим і корисним всім членам нашої сім’ї — і чоловічій, і жіночій, і дитячій. Усім рекомендуємо спробувати!