Преамбула: Українці у Вашингтоні

Валентин ГВОЗДІЙ,
керуючий партнер ЮФ GOLAW

Цікавою цьогоріч виявилася поїздка українських юристів на щорічну конференцію IBA. Адже столиця сильної держави — Вашингтон — є унікальним місцем, в якому перетинаються безліч інтересів людей з усього світу. Майже всі провідні українські юридичні фірми були представлені на головній юридичній події року світового масштабу.

Надзвичайно радісним є факт підвищеного інтересу іноземних колег до України. Порівняно з минулим роком ми могли спостерігати різкий прогрес у сприйнятті України як справжньої європейської держави. Українська вечірка стала однією з найпопулярніших. Приємно відзначити, що українці були запрошені, серед іншого, на прийоми у приватні резиденції посла Туреччини в США, посла Німеччини в США та інші.

Особливістю цієї конференції стали вибори генерального секретаря IBA. Україна зіграла визначну роль у цих виборах, оскільки була представлена трьома організаціями та мала 12 голосів. Це дуже багато. Переміг канадець Джеймс Клотц. Ми сподіваємося, що Джеймс принесе в IBA справжні реформаторські ідеї і багато зробить для підтримки та розвитку юридичної професії у світі!

Наступна конференція — у Сіднеї. До зуст­річі в Австралії!