Світ: Новини звідусіль

 

Американський суд визнав біткойни грошима

Суд у Нью-Йорку визнав, що електронна валюта біткойн повинна класифікуватись як традиційні гроші. Про це повідомляє Pravo.ru з посиланням на Reuters. За даними агентства, таке рішення було винесене в межах розгляду кримінальної справи за обвинуваченням Ентоні Мурджіо (Anthony Murgio) в здійсненні хакерських атак на комп’ютерні системи компанії JPMorgan Chase & Co та інших фінансових установ.

Окружний суддя нью-йоркського суду Елісон Натан (Alison Nathan) відхилила клопотання Ентоні Мурджіо про виправдання його за двома пунктами обвинувачення, пов’язаними з ймовірною експлуатацією ресурсу Coin.mx. На думку прокуратури, цей ресурс був нелегальною платформою для обміну біткойнів.

Обвинувачуваний стверджував, що біткойни не кваліфікуються як «кош­ти» за федеральним законодавством США, яке забороняє проведення операцій з неліцензійними грошовими коштами.

Однак суддя зазначила, що віртуальна валюта відповідає цьому визначенню. «Біткойни є коштами, — зазначається у судовому рішенні. — Біткойни можуть бути прийняті як оплата за товари та послуги чи отримані в результаті обміну з банківського рахунку. Таким чином, вони функціонують як грошові кошти та використовуються як засіб обміну та платежу». Це рішення не стосується шести інших пунктів кримінального обвинувачення, інкримінованого Ентоні Мурджіо.

 

Лондонська юрфірма успішно апробувала технології штучного інтелекту

В американського бота-юриста Росса з’явився конкурент за океаном — у Великій Британії. Як повідомляє Law Gazette, міжнародна юридична фірма Reed Smith успішно апробувала технологію на основі штучного інтелекту (Artificial Intelligence, АІ) у своєму лондонському офісі. Reed Smith планує активніше залучати технології штучного інтелекту для трансакційної роботи у сфері нерухомості.

За словами старшого співробітника відділу обробки інформації Люсі Діл­лон (Lucy Dillon), компанія продовжить використання АІ-технологій при здійсненні правочинів, які вимагають вивчення великого обсягу документів.

У Reed Smith випробовували «когнітивну обчислювальну платформу», розроблену software-провайдером RAVN Systems. Програмне забезпечення було використане для читання, інтерпретації та вилучення ключових положень клієнтських договорів оренди. Потім програма підготувала огляд та ідентифікувала договори оренди з більш високим ризиком, які вимагають подальшої перевірки.

Платформу було використано для справи, над якою юридична компанія вже працювала, що дозволило команді дізнатись, як АІ-технологія працює.