№10 Жовтень 2016 року → У вільний час

Колонка редактора: Станеться диво

Довіра, як і власність, зобов’язує. Довірили мені цю чудову колонку, яка має бути переважно легкою і веселою, і впродовж місяця я не могла відігнати від себе важливі й часто сумні думки. Чи це сезонний сплін, чи віковий — хтозна, але на пошуки втраченого настрою були кинуті всі сили.

І сталося диво. Я дізналася про маркетингову компанію SteelHouse з Калвер-Сіті (Каліфорнія, США), директор якої Марк Дуглас (Mark Douglas) вирішив виплачувати своїм співробітникам бонус — 2 тисячі доларів США винятково на відпочинок (одразу або частинами). Крім приємної суми, працівники компанії можуть піти у відпустку у будь-який зручний час.

Тож не дивно, що за останні три роки, впродовж яких існує ця практика, з компанії, в якій працює 250 людей, звільнилося лише п’ятеро осіб. І з тих п’ятьох троє зробили це з причин, не пов’язаних з роботою. І не дивно, що після такої відпустки працівники повертаються з новими силами і працюють більш продуктивно.

Ох, і довго ж доведеться чекати на таких роботодавців в Україні, подумала я. А потім загадала всі види допомоги для народних депутатів і зрозуміла, що наша держава — один з найкращих працедавців, але, на жаль, не для всіх.

 

Марина БАХОЛДІНА,

редактор розділу «У вільний час»