№12 Грудень 2016 року → У вільний час

Відпочинок: Лижню!

Хто активно працює, той активно і відпочиває — опитані нами юристи лише підтвердили цю тезу. Австрія, Італія та Україна — така географія наших героїв цієї зими. І, так, усі на лижах, бордах та санчатах!

ГОТОВІ ДО ЯСКРАВИХ ВРАЖЕНЬ


Сергій БОГОЛЮБОВ, керуючий партнер МЮК «Боголюбов і Партнери»

Обираючи зимовий відпочинок для молодої активної родини, оминути Буковель неможливо. Чарівні зимові гори, засніжені смереки, карпатський колорит — усе це робить вибір легким та однозначним. Можливість катання в низький сезон, завчасна купівля скіпасів по Інтернету та велика кількість пропозицій для проживання в навколишніх селех роблять Буковель доступним для відпочиваючих середнього класу. Нова дорога Львів — Івано-Франківськ та чудова траса Київ — Львів роблять мандрівку приємним задоволенням. Відпочинок в Україні завжди виграє за рахунок відсутності витрат на візи та переліт.

Найкраща гірськолижна інфраструктура в Україні, наявність дитячих гірськолижних шкіл, дитячих майданчиків і кімнат робить відпочинок з дітьми легким, приємним та корисним. А наявність систем штучного сніження та розміщення курорту високо в горах гарантують катання на лижах за будь-яких погодних умов.

Католицьке Різдво в Буковелі — це чарівний початок зимових свят, який створить казковий настрій на всю зиму. Яскраві колядники, ярмарки, традиційні частування вражають самобутністю культури та вірністю традиціям.

З нетерпінням чекаємо на поїздку, лижі готові, житло замовлене. До яскравих вражень готові!

 

ЗАТЯТИЙ МАНДРІВНИК


Олександр ОНІЩЕНКО, керуючий партнер АК «Правочин»

«Ніколи не будьте задоволені тим, ким ви є, інакше втратите шанс стати тим, ким хочете бути» — це висловлювання Джона Бон Джові напрочуд вдало лягає в мою концепцію розвитку й удос­коналення. Життя настільки динамічне і різнобарвне і, водночас, таке коротке, що часу встигнути все — не так уже й багато, проте дуже хочеться. Тому намагаюсь не витрачати ані хвилини як у роботі, так і відпочиваючи. Активний відпочинок — моє все! Захоплень безліч: марафонський біг (маю за плечима сім марафонів та напівмарафонів, а в планах на 2017 рік також і Ironman), плавання, велосипед, настільний та великий теніс, командні ігрові види спорту (волейбол, баскетбол), гірські сходження (Гімалаї, Альпи, Карпати), параглайдінг, йога. Будь-які нові для себе види спорту сприймаю як виклик, а оволодіння ними — як щабель до зростання особистості.

Як затятий мандрівник під час подорожей намагаюсь оволодіти екзотичними для українців видами спорту. Скажімо, з останньої подорожі до Хорватії привіз захоплення петанком (кидання металевих куль, якомога ближче до маленької дерев’яної кулі, яка французькою звучить як cochonnet) — гру, поширену в країнах Середземномор’я та Адріатики. Петанк — це фізичне й інтелектуальне вдосконалення одночасно, розвиток майстерності та координації рухів. Варто спробувати — враження, повірте, незабутні!!!

Окрема частина життя і захоплень — зимові види спорту. Не припиняючи забіги, замінивши плавання на занурення в ополонку, відкриваю для себе і сім’ї лижний сезон. Цього року традиційно плануємо провести короткі зимові канікули в Альпах Південного (Італійського) Тіролю. Переваги високогір’я очевидні — сніг є завжди і тримається до початку травня. Відтак, сезон доволі тривалий (листопад-травень). Тож маємо можливість підлаштувати свій насичений графік під короткий (на жаль, більше тижня не виходить ніколи) лижний відпочинок у горах. Чисте гірське повітря, фізична активність, незабутні краєвиди, смаколики італійської кухні в колоритних альпійських шалє в поєднанні з духмяним творять дива — синдром перманентної втоми тебе полишає, а потужний заряд енергії зберігається надовго.

 

ВІДПОЧИНОК ГАРАНТОВАНО


Анна ЧЕПІЖКО, PR-менеджер ЮК FCLEX

Якщо ти працюєш в юридичній компанії FCLEX, не варто турбуватися про зимовий відпочинок, адже він тобі і так гарантований. Уже третій рік поспіль ми їздимо колективом у сніжні Альпи — в один з найвідоміших курортів Австрії — Ішгль. Більше того, жодного з наших працівників не спіткали муки вибору, на чому підкорювати вершини: на лижах чи сноуборді. Ми всі сноу­бордисти і вважаємо, що це круто.

Ідейний натхненник та організатор цих поїздок — старший партнер Віктор Барсук — переконаний, що одна дошка на ногах куди краще, ніж дві палиці в руках та ще дві — на ногах. У цьому він не втомлюється переконувати і весь колектив. Практично всі юристи FCLEX підкорили сноуборд завдяки пильному наставництву старшого партнера.

Наші поїздки в Ішгль — серед ТОП-тем обговорень в офісі протягом року, адже планувати поїдки ми починаємо вже наприкінці літа, їдемо двома, а іноді й трьома заїздами у грудні, січні та березні, а потім ще півроку згадуємо та ділимося враженнями.

А враження і справді незабутні — ніщо так не провокує підвищення рівня адреналіну в крові, як шалена швидкість на сноу­борді на червоній чи то чорній трасі. І ніщо так не підвищує рівень ендорфінів (гормонів щастя), як відчуття, що в кінці траси на тебе чекає гарячий глінтвейн у компанії вже давно не просто колег, а справжніх друзів.

Тиждень в Австрії проходить шалено: о 08.00 ранку — ми серед перших у черзі на підйомник, а о 16.00 — серед останніх, хто спускається з трас. День закінчується затишними вечерями в компанії старшого партнера та партнерів: тут ми не лише ділимося враженнями пережитого дня та плануємо наступний день, саме тут, на свіжому альпійському повітрі серед гірської краси, народжуються найвдаліші ідеї, які ми потім спільними зусиллями втілюємо в успішні проекти.