Світ: Новини звідусіль

 

Правовий сектор випереджає конкурентів з питань соціальної мобільності

Юридичний сектор робить більше для підтримки молодих людей із неблагополучних сімей, аніж бізнес у галузі інформаційних технологій або фінансів — чи, принаймні, вважає, що він робить.

Як повідомляє The Law Sosiety Gazette з посиланням на дослідження британської освітньої благодійної організації The Sutton Trust, юриспруденція також пропонує молодим людям найкращий шанс досягти кар’єрного зростання — посад ТОП-менеджменту.

Як свідчить статистика, 59 % респондентів, які працюють у правовому секторі, вважають, що цей бізнес добре підтримує молодих людей, які зростають у несприятливих умовах. У галузі фінансів та бухгалтерського обліку 52 % респондентів відчували, що молодь була підтримана, у той час для ІТ-індустрії цей показник склав 56 %. Юридичний сектор був «побитий» тільки будівельною галуззю, в якій 61 % респондентів відчували, що питання соціальної мобільності вирішувалось належним чином. В опитуванні взяли участь більш ніж тисяча осіб на керівних посадах у різних галузях — вони ділились уявленнями про те, як добре їхня організація підтримує знедолених людей.

 

Американський президент Дональд Трамп підписав новий міграційний указ, виключивши з «бану» Ірак

45-й президент США Дональд Трамп підписав новий указ, який забороняє міграцію громадянам із шести країн з переважно мусульманським населенням. Так, як повідомляє CNN, у новому міграційному указі зберігається 90-денна заборона відвідувати Америку громадянам Ірану, Лівії, Сирії, Сомалі, Судану та Ємену. Однак, як повідомляють американські ЗМІ, заборона не стосуватиметься тих, у кого вже є діюча віза США. Окрім того, на 120 днів буде призупинено програму прийому біженців у США. На відміну від попереднього указу, Ірак у новому антиміграційному списку не фігурує.

Ірак був вилучений із так званого Muslim Ban, бо уряд цієї країни ввів додаткові процедури перевірки під час перетину кордону. Крім того, була вдосконалена процедура обміну даними між Іраком і США. Ці заходи спрямовані на боротьбу з терористичною організацією «Ісламська держава»».

Нагадаємо, наприкінці січня цього року містер Трамп підписав указ про заборону в’їзду в США громадянам семи країн з переважно мусульманським населенням строком на 90 днів. Цей указ було заблоковано федеральним судом Сполучених Штатів. Така політика була розкритикована світовими лідерами.