Колонка редактора: Сила слова

Максим СИСОЄНКО,
редактор

Другою найдавнішою професією у світі, як відомо, називають журналістику. Причому цілком слушно, адже основна функція професії з часів, коли не було ані газет, ані телебачення з Інтернетом, і дотепер залишилася незмінною: доносити об’єктивну та неупереджену інформацію до суспільства.

Звичайно, подеколи другу професію перетворюють на першу, але є і її інший бік, коли за допомогою лише слова певні події та вчинки набувають розголосу, стають суспільно значимими…

У травні Асоціація правників України вже вдруге відзначила журналістів, які висвітлюють актуальні питання правничого життя країни та працюють у неспеціалізованих ЗМІ. Цьогоріч PRAVISSIMO! — саме так називається нагорода — розширилася до двох номінацій: до «Статті у ЗМІ» додався «Відеорепортаж». У першій перемогу, як і торік, здобув Андрій Уманець, кореспондент газети «Экономические известия», у другій — Ігор Колтунов, журналіст телеканалу НТН.

Таку ініціативу АПУ можна лише вітати і сподіватися, що кількість номінацій збільшуватиметься. А з ними — і віра у силу слова!

-->