№3 Березень 2017 року → У вільний час

Відпочинок: У режимі віджимання

У першому весняному номері ми започатковуємо нову рубрику, яка допоможе нам усім бути у формі. Звичайно, куля — теж форма, але ми говоритимемо про фізичну

У юристів буває ненормований робочий час, порушення режиму дня та відрядження, а ще десь треба знайти час на сон. Ми допоможемо міні-вправами, які займають до 15 хвилин часу і перевірені на собі іншими правниками. Сподіваємось, вони допоможуть триматися подалі від форми кулі.

 

Відкриває нашу рубрику

Геннадій ПОДВЕЗЬКО, радник МЮФ ALEXANDROV & PARTNERS

Робота юриста — це робота на межі стресу. Правник, як ніхто інший, повинен бути стійким та мати нерви, як «канат». Але що ж робити, коли ступінь напруження зашкалює, якщо у вас горить дедлайн, цейтнот або щось подібне?

Найліпший метод боротьби зі стресом — це фізичні вправи. Вони не тільки знімають психологічне напруження, але й дають оздоровчий ефект. І навіть якщо ви в офісі, де простір обмежений, а дрес-код не дає змоги виконувати складні акробатичні вправи — вихід є.

Мій особистий досвід показує, що найпростішими та найдієвішими вправами, які не потребують спортивного інвентарю, є глибокі присідання і віджимання від підлоги. Ці вправи поліпшують кровообіг людини, яка більшість свого часу сидить за столом. Енергетичні витрати при їх виконанні великі, що й призводить до вироблення гормону радості — ендорфіну.

Пам’ятайте, що навіть нетривалі заняття спортом упродовж робочого дня перемикають вашу увагу з розумової роботи на фізичну, і в результаті ви отримаєте психоемоційне перезавантаження, відновлення сил та розрядку.

Отже, я рекомендую зробити три підходи глибоких присідань по 15—30 повторень з інтервалами не більш ніж одна хвилина. Стежте, щоб коліна не виходили за лінію ваших стоп, для цього не нахиляйтеся вперед, а спину тримайте рівно.

Виконавши присідання і відпочивши хвилину, переходьте до віджимань. При цьому тіло тримайте рівно, без прогинів. Зробіть три підходи по 10—20 повторень з інтервалами не більш ніж одна хвилина.

Усі вправи намагайтеся робити інтенсивно. Повірте, це буде весело!

 

Будьте здорові, колеги!