№4 Квітень 2017 року → У вільний час

Фокус: Сім хвилин для себе

У середмісті в робочих справах можна їздити на велосипеді, можна залучити юристів власної компанії до бігової справи на вихідних, а ще можна закачати власного тренера... Славу Men’s Health ми не намагаємося здобути, але про здоров’я як стиль життя розповімо

Ми продовжуємо говорити про фізичні вправи. І сьогодні Олександр Ружицький, партнер ЮК EVERLEGAL, розповідає про активний стиль життя юристів компанії та про вправи, які можна робити, коли вкрай бракує часу.

 

Олександр РУЖИЦЬКИЙ, партнер ЮК EVERLEGAL

Підтримувати себе у хорошій фізичній формі — це критична необхідність для офісних працівників, бо від фізичного стану напряму залежить емоційний стан і, відповідно, ефективність твоєї роботи, здатність готувати якісний юридичний продукт для свого клієнта.

Ми в ЮК EVERLEGAL підтримуємо фізичну активність серед працівників і всіляко заохочуємо здоровий спосіб життя. Наприклад, цеa корпоративні велосипеди для юристів, які ми взяли в оренду у наших друзів з veliki.ua. У межах центральної частини Києва це чи не найкращий транспортний засіб, який дає змогу оминати всі затори, швидко діставатись до пункту призначення і при цьому тримати тіло в тонусі посеред робочих буднів.

Крім того, ми активно беремо учать та підтримуємо фінансово біговий рух runday.org. Це щосуботні п’ятикілометрові пробіжки з фіксацією часу, де можливі як індивідуальні, так і командні змагання. Це свого роду навіть тімбілдинг, тут ми разом здобуваємо маленькі перемоги, досягаємо цілей і таким чином покращуємо командний дух всередині компанії. Загалом такі заходи привносять більше активності у життя та допомагають змінювати спосіб мислення і навіть lifestyle.

Щодо індивідуальних вправ, можу порекомендувати мобільний додаток 7 minutes. Коли немає багато часу — це надзвичайно корисна і дієва річ, щоб інтенсивно розім’яти різні групи м’язів. Користуюся щоранку і дуже задоволений!

Про програму: за 7 хвилин тренування пропонується 12 вправ, які мають бути зроблені протягом 30 секунд з 10-секундними перервами між кожною вправою. Усе, що потрібно, — це стілець та стіни.