№5 Травень 2017 року → У вільний час

Фокус: Педалювати події

Ми вже не вперше публікуємо поради від юристів щодо фізичних вправ в умовах, коли немає часу. У цьому номері ми підемо трішечки далі і розповімо про вправи, які займають 45 хвилин, адже крутити педалі, здається, не так уже й важко. Ще й приємно!

Отже, сайклінг — знахідка для тих, хто любить солоденьке, а також допомагає «підсушити» стегна і ноги як жодна інша вправа. Сайклінг не вимагає якоїсь високої координації рухів, практично не шкідливий для суглобів, не потребує спеціальної фізпідготовки і практично не має обмежень по вазі. Займатися сайклінгом можна, не маючи підготовки, поступово збільшуючи навантаження. Тож по конях!

Зазвичай заняття сайклінгом триває від 45 хвилин до години. За цей час тренер декілька разів змінить режим їзди — від шосе і гір до піску і автодоріг виробництва автодора, збільшуючи і зменшуючи опірність педалей.

А ще тренування може бути на витривалість, силове, швидкісне або інтервальне різної інтенсивності.

Тренування на витривалість довге, з короткими паузами для відпочинку. Ви помітите, що втома м’язів настає пізніше, ви можете довше займатися.

Силове тренування передбачає збільшену опірність педалей. Кожен рух даватиметься з великими зусиллями, доведеться активно працювати не тільки м’язами ніг, але й м’язами пресу, рук і навіть спини.

Під час швидкісного тренування у вас буде можливість взяти участь у масовій велогонці. Ви — одна команда, а отже, не можна відставати від загальної швидкос­ті гонки! Це вже може бути зав­дання і для тімбілдингу.

Інтервальне тренування змусить викластись на повну. За сигналом ви починаєте крутити педалі, розганяючись до максимальної швидкості при середній опірності педалей. У такому максимальному темпі потрібно працювати 25—35 секунд, а після сигналу — повернутися до низької інтенсивності. Через 35—40 секунд знову прозвучить сигнал, і все по новій. У такому режимі кров активно розганяється по тілу, мобілізуються всі системи організму, а жир починає горіти.

 

Рух уперед!

Дізналися ми про сайклінг від Андрія КРАВЧУКА, старшого юриста ESQUIRES

Професія юриста передбачає постійний рух уперед. Якщо ти на місці, то ти — позаду. Не є новиною, що для того, аби тримати себе в тонусі, необхідно регулярно займатися спортом. Утім, приділяти багато часу фізичним вправам сьогодні — справжня розкіш з огляду на постійний брак часу.

Сайклінг! Це — драйв і швидкість у чистому вигляді. Не треба думати, що це навантаження винятково на нижню частину тіла. За допомогою допоміжних вправ і особливої техніки прес, спина і руки теж отримують свою частину напруження. Сайклінг — найкращий спосіб для стимулювання обміну речовин, адже за одне тренування можна з легкістю втратити 600 кілокалорій. Витрачаючи півгодини на тренування, можна зарядити себе позитивним настроєм на весь день. Зараз, коли вже на вулиці тепло, з легкістю можна сісти на звичайний велосипед і прямувати по пересічній місцевості під улюблену музику. Будь це спеціалізована студія або ж простори вулиці — не важливо, важливо не на місці.