Преамбула: Погляд з висоти

Олена ЛИННИК,
керуючий партнер Gryphon Investment Consulting Group

Такі високі вимоги до юриста, як наявність диплома про вищу юридичну освіту з провідного університету, міжнародні дипломи та сертифікати, глибокі знання права, вільне володіння мовами, спеціалізація в певних галузях, сьогодні стали стандартом. Особливо, якщо ми говоримо про побудову успішної кар’єри, а не про старт у професії.

У нашій професії неабияк важливо вміти створювати результати, які не лише змінюють статус завдання на «виконане», а й мають реальний позитивний ефект для бізнесу клієнта, враховують додаткові можливості та страхують потенційні ризики. Ми хочемо бачити у своїй команді людей, здатних генерувати ідеї, бачити те, чого не бачать інші, спроможних оцінювати ситуацію глобально, мати «helicopter view». Так, дуже важливо вміти виявляти деталі, але саме цілісна картинка з врахованими деталями дає повне бачення ситуації та допомагає будувати успішні стратегії в проектах.

Для розвитку себе в юридичній професії вкрай важливо навчитися самостійно адмініструвати процеси, вибудовувати конструктивні та позитивні відносини з колегами та клієнтами. А для тих, у кого є амбіції стати партнером, необхідно мати сміливість приймати рішення, відчувати людей, навчитися управляти процесами та бізнес-проектами.

На мій погляд, успішний юрист — це талановита особистість з креативним мисленням, прогресивними ідеями, управлінськими здібностями, сміливими та зваженими діями.