Спорт: Стрімкий Гольфстрім

У київському гольф-клубі Golfstream відбувся національний відбірковий етап міжнародного турніру з гольфу BMW Golf Cup International 2017

15 липня 2017 року у заміському київському гольф-клубі Golfstream відбувся національний відбірковий етап одного з найпрестижніших світових турнірів з гольфу BMW Golf Cup International 2017.

Щоб поборотися за почесне право представляти нашу країну на міжнародних аматорських змаганнях з гольфу BMW Golf Cup International World Final 2017 у Південно-Африканській Республіці, на 18-луночне гольф-поле вийшли 68 учасників з різних міст України. За підсумками гри стали відомі імена трьох переможців, які були визнані найсильнішими гравцями в своїх групах: у чоловічій групі «А» — Валерій Педенко (гандикап 11,9—14; 37 очок), у чоловічій групі «В» — Борис Третяк (гандикап 25,8—30, 43 очки), а в жіночій групі перемогу здобула Олена Рудик (гандикап 23,7—27; 36 очок).

Під час турніру гості спостерігали за блискавичною грою учасників і переймали досвід базових навичок елітної гри в ході окремого практичного заняття на тренувальному полі та почувалися справжніми голь­фістами.

Крім цього, гості заходу могли ознайомитись майже з усім модельним рядом BMW, але центром уваги стали автомобілі спрямованого у майбутнє суббренда BMW i. Переваги сучасних моделей німецького бренду можна було оцінити, проїхавши за кермом і відчувши справж­нє задоволення від кермування.

Завершився змагальний день урочистою церемонією нагородження переможців.

Справжнім сюрпризом для гостей вечора став виступ запрошеного гостя — переможниці пісенного конкурсу Євробачення-2016, чарівної Джамали, — який викликав справжній захват у присутніх.

Незабаром переможці турніру вирушать підкорювати ландшафти гольф-поля у країні двох океанів — Південно-Африканській Республіці, де їх чекають яскраві враження від бурхливої суміші древніх африканських культур і раціоналізму волелюбних європейських переселенців, а також велична природа африканських пейзажів.