№09 Вересень 2017 року → У вільний час

Фокус: Силові лінії

Осінь ще тільки за календарем, а отже є всі шанси робити фізичні вправи на свіжому повітрі без будь-яких досягнень у сфері загартування. Чому силові навантаження корисніші на відкритому стадіоні, які м’язи можна прокачати і скільки часу на все це піде — розповідає Андрій Кравчук, старший юрист ЮК ESQUIRES, адвокат

Силові навантаження на свіжому повітрі будуть у рази кориснішими, ніж у надсучасному тренажерному залі. Це пояснюється тим, що велика кількість кисню дає організму змогу швидше відновлюватися, та й процес окислення жирів в організмі буде інтенсивнішим.

Отже, в теплу пору року суміщаємо приємне з корисним та розвиваємо м’язи просто неба на двох спортивних снарядах — турніку і брусах, які доступні кожному.

На брусах можемо розвинути трицепс, груди, трапецієподібні, м’язи спини. На турніку — трапецієподібні, найширші, круглі м’язи спини, біцепси та м’язи передпліччя, дельтовидні. Це — одні з найкращих вправ на розвиток плечей, візуального їх розширення. Крім того, не забуваймо про прес.

Тренуємось три-чотири рази на тиждень по 30 хвилин, незалежно від рівня підготовки, змінюючи кількість повторень у кожному підході відповідно до своїх навичок та час відпочинку між вправами. Чим менший рівень фізичної підготовки та витривалості, тим менше підходів треба виконувати, а час відпочинку збільшувати. У кожній вправі виконувати по чотири підходи з максимальною кількістю повторень. У першому-третьому підходах мають залишатися сили ще на одне повторення. У четвертому — працюємо до повної «відмови».

Для порівняння. Кандидату до вступу на службу в Національну поліцію України, у віці від 26 до 30 років, необхідно підтягуватися на перекладині 13 разів, виконати комп­лексну силову вправу (нахили уперед з положення лежачи на спині, руки за головою, ноги зафіксовані) — 60 разів за одну хвилину.

Тому самостійно обирайте свою межу і прагніть до досконалості. Сучасний правник — це і фізично розвинута людина. У команді ESQUIRES спортом займаються всі.