Форум: Промисловий зв’язок

Христина ПОШЕЛЮЖНА

Промисловий юридичний форум: яких структурних перетворень має зазнати українська промисловість, аби стати конкурентоспроможною на міжнародному ринку

Редакція газети «Юридическая практика» здійснила промисловий переворот у своєму івент-напрямі. Так, 4 жовтня ц.р. пройшов перший Industrial Legal Forum (Промисловий юридичний форум). Генеральним партнером заходу виступила ЮФ AVELLUM.

Які структурні перетворення чекають на українську промисловість? Які інституційні та інфраструктурні кроки необхідно зробити державі задля розвитку промисловості? На ці та інші запитання відповідали учасники першої панельної дискусії. Зауважимо, що спікери озвучували контрверсійні думки: одні вважають, що держава не повинна інвестувати у промисловість, а лишень створити умови для її розвитку, інші переконані, що закладення тільки фундаменту недостатньо — держава не просто може, а й повинна інвестувати в різні галузі.

Другу сесію було присвячено реформуванню держпідприємств. Доповідачі зосередились на необхідності провадження корпоративного управління у компанії. Чи всім компаніям потрібне корпоративне управління? Яка його роль у відновленні української промисловості?

Промислові питання інвестування та регуляторної політики, інфраструктури і міжнародної торгівлі опинилися у фокусі уваги присутніх на другій частині заходу.