№10 Жовтень 2017 року → У вільний час

Фокус: Па-па, проблемки!

Які па робили партнери юридичних фірм на спеціальній вечірці до Дня юриста Legal Latin

Традиційне святкування Дня юриста — непогано, але для творчих і невгамовних цього замало. Саме тому юристи з ECOVIS Bondar & Bondar, танцюристи з Frizzante Dance Studio і колектив видавництва «Юридична практика» вирішили організувати вечірку Legal Latin.

Рустам Колесник, шеф-редактор газети «Юридическая практика», під час відкриття вечірки побажав у цей вечір усім магії. І, виправдовуючи слоган Let’s dance and more…, запрошені не обмежилися тільки танцями.

Дегустація найкращих червоних і білих вин Аргентини відбувалась під керівництвом одного з найдосвідченіших сомельє Антона Куца. Узагалі до найкращих вин у Frizzante Dance Studio не звикати, адже, за словами керуючої студії Лариси Осипенко, щоп’ятниці вони проводять вечірки у форматі танці та вино. Що може бути краще для початківців та сором’язливих танцівників?!

Спеціальна сигарна дегустація зібрала шанувальників на відкритій терасі з чудовими видом на київський Central park — Ботанічний сад ім. О. Фоміна.

Ініціатор танцювального вечора — Олександра Нікітіна, партнер, керівник практики корпоративного та антимонопольного права ECOVIS Bondar & Bondar — відкрила танці із своїм запальним номером, допоміг їй не менш запальний Макс.

Однією з родзинок вечірки стала шоу-програма у виконанні ­чемпіонів світу з бальних танців і солістки національної опери Олени Горшунової.

Гості вечора, а серед них ми помітили: керуючого партнера ECOVIS Bondar & Bondar Олега Бондаря, партнера АО Ario Сергія Кириченка, керуючого партнера ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери» Сергія Боярчукова, народного депутата України Сергія Алєксєєва, директора з управління Європейського банку з реконструкції та розвитку Оляну Гордієнко, керуючого партнера ЮК «Нобілі» Наталію Тищенко, партнера ЮК «Нобілі» Олену Фоміну, керуючого партнера ЮФ GOLAW Валентина Гвоздія, старшого партнера ЮФ GOLAW Сергія Оберковича, президента АФ «Династія» Дениса Миргородського, керівника департаменту судової практики Pavlenko Legal Group Олену Перцову, керуючого партнера ЮФ GENTLS Олега Громового, керуючого партнера ЮК A.S.A. GROUP Оксану Дорошенко, партнера практики безпеки бізнесу АО Juscutum Дениса Овчарова, консультанта з питань стратегії та розвитку Ирину Нікітіну, радника Lavrynovych & Partners Law Firm Олександра Онуфрієнка, партнера, керівника офісу в Казахстані МЮФ Eterna Law Максима Услистого, партнера CMS Reich-Rohrwig Hainz Марію Орлик, мог­ли взяти участь у майстер-класах із сальси, бачати та свінгу.

Чудовим подарунком став і розіграш індивідуальних уроків танців. Бажаєте знати, хто виграв? Стежте за танцювальним майданчиком!