№10 Жовтень 2017 року → У вільний час

Спорт: Сторона спорту

Кубок газети «Юридическая практика» знайшов свого володаря

Захист сторін, вибір позиції та суддівські вироки можуть бути не лише у залі судових засідань, а й у залі спортивному. Переконатися у цьому можна було 1 жовтня ц.р. у спорткомплексі Національного університету харчових технологій, де відбувся турнір з міні-футболу на Кубок газети «Юридическая практика», в якому взяли участь команди юридичних компаній. Організатором турніру виступила редакція газети «Юридическая практика» за підтримки Асоціації розвитку бізнесу, генеральним спонсором — ЮФ Evris.

У боротьбі за почесний трофей змагалися шість команд: ЮФ Evris (капітан — Ігор Кравцов), ЮК L.I. GROUP (капітан — Артур Мегеря), ЮК EQUITY (капітан — В’ячеслав Краглевич), ЮК EVERLEGAL (капітан — Андрій Порайко), ЮК «­ЛЕГІОН ЗАКОНУ» (LEZO) (капітан — Богдан Масеха) та команда Асо­ціації адвокатів України (ААУ) (капітан — Олександр Скляренко).

Формат турніру передбачав груповий раунд та ігри плей-офф, тож командам, з одного боку, потрібно було боротися за результат у кожному матчі, а з іншого — розрахувати сили на весь турнір. Найкраще це вдалося колективу LEZO — команда виграла всі зустрічі, продемонструвавши агресивну, яскраву, а головне — результативну гру. У фіналі головний претендент на Кубок здолав L.I. GROUP з тим самим рахунком, що і в груповому раунді, — 3:1.

«Бронзу» турніру виборола команда EQUITY, перемігши EVERLEGAL з рахунком 3:0.

По закінченні змагань на переможців та учасників чекала церемонія нагородження. Утім, найкращою нагородою для всіх команд та їхніх уболівальників став позитивний заряд емоцій і задоволення від видовищної гри.