Преамбула: Ознака стабільності

Віталій ТИМЧУК,
адвокат АФ «Грамацький і Партнери»

Кожна авторитетна юридична компанія на ринку України, безперечно, зацікавлена у спів­праці з клієнтами на основі абонентського, а не разового обслуговування.

Саме довготривале абонентське обслуговування клієнтів є ознакою стабільності та авторитету компанії на ринку в умовах сьогодення. Справді, наразі український ринок юридичних послуг є дуже висококонкурентним, і труднощі, що виникають при пропозиції послуг з абонентського обслуговування новим та діючим клієнтам, є неминучими.

Клієнти дуже часто під абонентським обслуговуванням мають на увазі отримання «безлімітної» юридичної допомоги в будь-який необхідний час, не розуміючи при цьому дійсну ринкову вартість такої послуги. Саме тому на етапі домовленостей з клієнтом необхідно чітко узгодити межі абонентського обслуговування, які забезпечать отримання клієнтом достатнього та повного спектра кваліфікованої юридичної підтримки. Інколи клієнту потрібно запропонувати альтернативні пакети абонентського обслуговування, необхідні його бізнесу.

Дуже важливим є донести до клієнта переваги, які він отримає від абонентського обслуговування, основною з яких є те, що на постійній основі в режимі реального часу і оперативності клієнт отримуватиме юридичну підтримку команди першокласних висококваліфікованих адвокатів з багаторічним досвідом обслуговування та бездоганною репутацією.