Подія: Один у правовому полі

Христина ПОШЕЛЮЖНА

Як універсальні солдати — інхаус-юристи — змінюють стратегію і тактику ведення боротьби на правовому полі, обговорювали на V Щорічному форумі юрисконсультів

 

Інхаус-юрист — це універсальний солдат, який готує армію, розробляє стратегію і тактику, вивчає поле проведення бою, самостійно бере участь у бойових діях. Саме йому першому необхідна допомога після завершення боїв. Таке визначення дали інхаус-юристам учасники V Щорічного форуму юрисконсультів, який пройшов 25 жовтня ц.р. у м. Києві. Ювілейний захід зібрав понад 50 спікерів та більш ніж 300 учасників. Організатором форуму виступила редакція газети «Юридическая практика». Генеральний партнер заходу — Spenser & Kauffmann, експертний — ЮФ GOLAW, професійний — ЮФ Evris.

На форумі учасники обговорювали такі питання, як роль зовнішніх консультантів у взаємовідносинах з внутрішніми юристами, як розвиватиметься професія юрисконсульта, як на неї впливатиме запровадження адвокатської монополії. Крім того, були порушені найболючіші питання корпоративних та договірних відносин, захисту активів, проаналізовані процесуальні новації. На завершення дві команди юристів «держава-партнер» та «держава-опонент» позмагались на батлі щодо очікувань бізнесу від держави.