№11 Листопад 2017 року → У вільний час

Колонка редактора: Правила таксі-клубу

 

Викладений нижче текст написаний людиною, яка працює в будівлі колишнього моторного цеху колишнього таксопарку. Жоден таксист при цьому не постраждав.

Географія. Обирайте замовлення, яке співпадає з кінцевою точкою подорожі. Пасажир зачекає, а ви зекономите. Ідеальне замовлення: ви не знаєте місця подачі авто. Не сумнівайтеся — це ваш шанс дізнатися щось нове. Підказки замовника не читайте, життя — це велика пригода, авжеж? Вам кажуть: «Двічі поверніть праворуч». Ігноруйте буденність, настав час не зважати на правила і звернути хоч раз ліворуч.

Networking. Приїхали на замовлення під офісну будівлю? Саме час попроситися до вбиральні. Роздайте всім свої візитівки і запросіть на основне місце роботи.

Енергетика. Ніколи, ніколи не виїжджайте з повним баком! На заправку — тільки з пасажиром. Це так мило, коли тебе хтось чекає на заправці.

Інформація. Вмикайте онлайн тв з російською «політичною шоу-аналітикою». І пасажир теж нехай розвивається: знати реакцію в РФ на слова Трампа своїм підлеглим вкрай важливо в нашому глобалізованому світі.

Ну, і головне правило таксиста: решту дають слабаки. Ти — не слабак!

 

Марина БАХОЛДІНА, редактор розділу «У вільний час»