№05 Травень 2012 року → У вільний час

Раут: Сергії та їхня команда

Своє 20-річчя адвокатська контора «Коннов і Созановський» відзначила із олімпійським розмахом — в Олімпійському дворику на НСК «Олімпійський» за участю більш ніж 200 гостей, серед яких були клієнти, конкуренти і просто друзі.

Відповідно до місця події, було організовано і програму вечора. Для гостей проводилися екскурсії по стадіону та його потаємних місцях, спортивні ігри, лунали спортивні марші та оголошення голосом Миколи Озерова.

Ведучим вечора був відомий шоумен Дмитро Чекалкін, а привітання гостей чергувалися із виступами піаніста Сергія Гримальського, саксофоніста Ігоря Рудого, співачки Вікторії Олізе та Rixos Band зі своїм солістом Романом Полонським. А тим часом на великому екрані демонструвалися кадри з життя АК «Коннов і Созановський» за останні двадцять років.

Крім того, на присутніх чекало два розіграші призів. Під час першого розігрувалася футбольна атрибутика, яка дісталася Михайлу Харенку, Олегу Макарову та іншим щасливчикам. А головний приз — фірмовий шкіряний м’яч — виграла Євгенія Руженцева, редактор розділу газети «Юридическая практика». Під час безпрограшної лотереї присутні мали нагоду отримати актуальне для сьогодення спортивне знаряддя — набори для гри у бадмінтон і теніс, спортивні сумки, гантелі та бейсбольні бити. Останні викликали найбільше зацікавленості та жартів у присутніх.

Закінчилося свято, як водиться, тортом і танцями.

-->