№05 Травень 2012 року → У вільний час

Техніка: Велосезон відкрито

Велосипеди нового покоління зазнали значних змін порівняно з моделями більш ранніх років. Сьогодні в світі близько 1,6 мільярда велосипедів, при цьому 500 мільйонів з них припадають на Китай, 250 мільйонів — на Європу і 150 мільйонів — на США. Кількість власників велосипедів в Індії та Китаї скорочується, тоді як в Європі попит на велосипеди, навпаки, збільшується на тлі кампаній з популяризації цього вигляду транспорту. Україна також не пасе задніх. Весна вже повноцінно вступила в свої права — час відкривати велосезон

Univega Terreno 200 (кросовий велосипед)

Туристичний велосипед комфортної конструкції. Обладнаний підсідельним амортизатором, за рахунок чого ідеально підходить для подорожей на далекі відстані. Додаткова амортизація дозволить менше втомлюватися в дорозі. Велосипед оснащений ободними гальмами, які дуже практичні і прості в обслуговуванні. В основі велосипеда — легка і міцна рама, виготовлена з якісного алюмінієвого сплаву.

Додаткова інформація

Рама: Univega Cross, Hydroforming Tubes, alloy

Вилка: SR Suntour NEX-4610 MLO, adjustable, mechanical lockout

Гальма: Tektro, V-Brake, alloy

Орієнтовна ціна: 5 500,00 гривень

Focus Wasgo (міський велосипед)

Велосипед FOCUS Wasgo 2010 — це велосипед для шанувальників 28-дюймових коліс. Гальма V-Brake, амортизаційна вилка, алюмінієва рама з подвійним батінгом, трансмісія Shimano DEORE роблять цей велосипед чудовим вибором для активних туристів або просто любителів активного катання в лісах, парках та й просто велопрогулянок містом.

Додаткова інформація

Рама: FOCUS Trekking alloy, hydrof

Вилка: Suntour NEX V2-MLO 60 mm

Гальма: Shimano Deore

Орієнтовна ціна: 7 500,00 гривень

Focus Super Bud 6.0 (гірський велосипед)

Цей велосипед з двома амортизаторами — ідеальне співвідношення ціни та якості. Якщо ви вирішили пересісти з хардтейла на двопідвіс, тоді новий FOCUS SUPER BUD 6.0 саме для вас. Алюмінієва рама, передній і задній повітряний амортизатор, який ви зможете налаштувати безпосередньо під свою вагу. Обладнаний цей велосипед трансмісією Shimano XT 10-speed.

Додаткова інформація

Рама: Black Comp SL, Riser, black, OS

Вилка: Rock Shox Recon Silver RL 100 mm

Гальма: Tektro Draco, hydraulic disc brake

Орієнтовна ціна: 11 750,00 гривень

-->