Подія: Світовий потік

Христина ПОШЕЛЮЖНА

Бізнес-загрози перестали бути проблемами конкретної компанії та набули світового масштабу

Оновлюється законодавство, з’яв­ляються, реформуються, а відтак, зникають державні органи... Незмінною залишається гостра необхідність захисту бізнесу. З плином часу змінюються загрози, які вимагають нових методів захисту. Саме про ідентифікацію бізнес-загроз говорили на ІІІ Міжнародному форумі із захисту бізнесу, який відбувся 30 березня 2018 року у Києві під егідою газети «Юридическая практика» та АО AVER LEX, генерального партнеру заходу.

 

Витік інформації, неналежна підготовка внутрішніх документів, недостатня підготовка персоналу до форс-мажорних обставин, корпоративні конфлікти — це все тільки верхівка айсберга. Серед найпоширеніших бізнес-загроз адвокати називають конкурентів та правоохоронні органи. Про те, як захиститись від домагань останніх, на заході говорилось чимало. Також зверталась увага на те, що можна забути про власну приватність як тільки людина потрап­ляє в інтернет, і наголошувалось на важливості дотримання інформаційної гігієни. Експерти переконані, що проблеми, пов’язані із захопленням бізнесу, перестали бути проблемами конкретної компанії та набули міжнародного масштабу.

До речі, цьогорічний захід «вийшов» на міжнародний рівень. Зокрема, нюансами захисту бізнесу за кордоном ділились гості із Швейцарії, Росії та Білорусі.

-->