Репортаж: Legal Awards 2012

Максим СИСОЄНКО

Раз на рік представники юридичної спільноти перевтілюються у справжніх «зірок»: дефіле по червоній доріжці, вишукані вбрання, щирі усмішки та привітання

Наприкінці травня газета «Юридическая практика» влаштовує справжнє свято для юридичного бомонду, відзначаючи досягнення, які здобули юридичні фірми впродовж року. Церемонія нагородження Legal Awards традиційно відбувається у столичному готелі Hyatt Regency, де представники провідних юридичних фірм України долучаються до святкової атмосфери, аби насолодитися спілкуванням та вшанувати досягнення найкращих.

Однак головною «стравою», заради якої, власне, і завітали поважні гості, було, звичайно ж, оголошення переможців у 25 номінаціях. Заповітні конверти з іменами переможців були доставлені на церемонію нагородження Тарасом Кожушком, менеджером податково-юридичного департаменту компанії Deloitte & Touche — офіційним аудитором «Юридичної премії року». Варто відзначити, що на Legal Awards 2012 кількість претендентів на нагороду в одній номінації зросла з трьох до п’яти, тож номінаційній комісії довелося робити справді нелегкій вибір. Але навіть у такій щільній компанії ЮФ «Астерс» спромоглася вибороти три нагороди, ставши «Юридичною фірмою року» та «Юридичною фірмою року у сфері конкурентного права», а старшого партнера фірми Армена Хачатуряна було визнано першим у категорії «Найкращий юрист у сфері банківського/фінансового права». По дві нагороди Legal Awards дістали юридичні фірми AstаpovLawyers, «Саєнко Харенко» та «Гвоздій та Оберкович». Найкращим партнером року став Олексій Іванов, керуючий партнер АК «Коннов і Созановський», найкращим судовим юристом було визнано Михайла Ілляшева, керуючого партнера ЮФ «Ілляшев і Партнери», а юристом року в сфері арбітражу — Ірину Назарову, керуючого партнера ЮФ ENGARDE.

Також звернули на себе увагу ЮФ «Кібенко, Оніка та Партнери», що стала фірмою — відкриттям року, та ЮФ «Антіка», яка за рік здійснила найбільший прорив. Вибір же головного редактора «Юридической практики» у номінації «За видатні професійні досягнення» теж був цілком закономірним: перемогу тут здобула адвокат Тетяна Монтян.

Legal Awards 2012 вкотре підтвердив спроможність лідерів ринку, попри будь-які коливання, обирати правильну стратегію розвитку та стійко тримати висоту, з одного боку, а з іншого — бажання, підкріплене плідною роботою, інших юридичних фірм заявити про себе, складаючи іншим здорову конкуренцію.

Утім, церемонія нагородження не обмежувалася лише роздачею «слонів». Гостей вечора розважали Вікторія Білан, актриса Київського національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, лауреат конкурсу «Золотий голос», Ігор Рудий, композитор, заслужений артист України, володар неофіційного титулу «Золотий саксофон», та Максим Шоренков, композитор, піаніст-віртуоз. Ведучою урочистої події була відома теледива Лідія Таран.