Спорт: Увімкни ракетку!

Кубок газети «Юридическая практика» визначив найвправніших юристів у настільному тенісі

9 лютого відбувся турнір з настільного тенісу на Кубок газети «Юридическая практика», в якому взяли участь 32 гравці з восьми команд-учасниць, а також їхні групи підтримки. Змагання проходили в Києві на території Пінг-Понг Простору «Майстер», де суботнього дня зібрались представники юридичної ринку, щоб приємно провести цей вікенд і позмагатися один з одним поза атмосферою судових залів.

За тенісними столами вирішували «спори» команди: «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери», «Лантманнен АКСА», «Могильницький і Партнери», COSA, EQUITY, EVERLEGAL, Gods of Tennis і TERRA FOOD Team.

Змагання проходили за так званою круговою системою з використанням жеребкування, що дало змогу збалансувати непропорційний склад учасників команд і гравців різного рівня майстерності — тим самим внести фактор випадковості та у першому колі визначити фіналістів. Після чого капітанам команд було надано можливість виставити у фінал своїх найкращих гравців, де й почалась найзапекліша боротьба.

Кубок за перше місце та золоті медалі дісталися об’єднаній команді юристів Gods of Tennis у такому складі: Андрій Капура (капітан команди), Богдан Купріянов, Павло Дрига та Сергій Меньков. Команда на всі 100 % виправдала свою назву, упевнено рухаючись до перемоги. Кубок за друге місце дістався команді «Лантманнен АКСА», яку на турнірі представляла Анастасія Коломієць. І, нарешті, «бронзу» виборола команда «Могильницький і Партнери» у такому складі: Володимир Войтюк (капітан команди), Олександр Руденко і Тимур Жигальцев.

Крім того, у змаганнях було відзначено й майстерність окремих гравців. Так, нагороду за «За найшвидшу перемогу» отримав Ігор Самольотов (капітан команди «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери»), нагородою в номінації «За найкращу подачу» відзначений Дмитро Бондарчук (капітан команди EQUITY), а «Найкращим гравцем» турніру визнано Анастасію Коломієць («Лантманнен АКСА»). Це той випадок, коли була спростована говірка, що одинак у полі не воїн — Анастасія самотужки, наполег­ливо і успішно долала суперника за суперником. А от найбільш активними та палкими уболівальниками була визнана команда підтримки COSA.

Сподіваємось, цей турнір покладе початок серії спортивних заходів, змагань і активного відпочинку для представників юридичного ринку 2019 року. Вітаємо переможців, бажаємо всім учасникам без винятку успіхів і — до зустрічі на нових турнірах!