Колонка редактора: На нове коло

А нам ніхто і не обіцяв правової визначеності. Нам узагалі ніхто нічого не обіцяв. Зрештою, «політичну доцільність» (чи чим там виправдовуються останні рішення, які суперечать законодавству, логіці та здоровому глузду) ніхто не скасовував. Забудьте всі ті розмови про необхідність зміни ментальності, формування правової культури та дотримання інформаційної гігієни. Це утопія для країни, де вибори виграють політичні технології. Це утопія для країни, яку очолює телевізійний образ. А він нічого нікому не обіцяв.

Забудьте про стабільність. Бо стабільність це розкіш для країни, яка здобула чимало перемог, але програла чи не найважливішу битву — інформаційну. Боротися — це те, що українці вміють робити справді добре. Та чи поборемо? Бо інше, у чому нам немає рівних, — наступати на ті самі граблі.

Одна з героїнь роману Фредріка Бакмана вивела просту формулу: «У вас є стандарти, а в мене є подвійні стандарти, тому я перемог­ла». І все це видається не таким кумедним, коли застосовується у реальному житті.

Тож читаймо «УЮ» і, ходячи по колу, принаймні, посміхаймося.

 

Христина ПОШЕЛЮЖНА,

редактор розділу «Спочатку»