Мистецтво: Краса іде, красі дорогу!

Митці та юристи поєднали прекрасне та корисне

«Шоколадний будиночок» створений для прекрасного. Можливо, саме тому він гостинно приймає виставки картин та інші мистецькі заходи. У червні в будиночку об’єднались і живопис, і юридична практика. Допомогли у цьому адвокатські об’єднання S.T.Partners і «Брати Попко та Партнери», які організували виставку сучасних митців.

Картини десяти українських митців — Артема Андрійчука, Олександра Вутянова, Сергія Вутянова, Тетяни Діденко, Марії Полякової, Сергія Полякова, Оксани Свіжак, Оксани Титенко, Панаса Тітенка та Олени Яковенко — були зібрані для виставки.

Розкішні квіти, міські краєвиди та миті повсякденного життя киян — це все можна було побачити у «Шоколадному будиночку». Побачити та знову закохатися в наше місто...

Світлана Трофимчук, керуючий партнер АО S.T.Partners, зазначила, що допомога митцям є покликанням душі, справою честі й водночас хобі команди адвокатського об’єднання. Об’єднання людей для спілкування, засноване на любові до прекрасного, — ось це і є метою проекту, за словами Сергія Тюріна, керуючого партнера АО S.T.Partners. Вадим Попко, керуючий партнер АО «Брати Попко та Партнери», відзначив зростання інтересу до мистецьких заходів та розповів про подальші плани колаборацій, а саме — розвиток освітніх проектів.