Культура: Ігри розуму

«АртАстерс» презентував виставку відомого київського художника Юрія Сивирина

20 червня 2019 року Asters спільно з Американсько­Українською Діловою Радою (USUBC) у рамках проекту «АртАстерс» влаштувала прийом з нагоди відкриття виставки сучасного художника Юрія Сивирина «Ігри розуму».

Під час церемонії відкриття виставки старший партнер Asters Армен Хачатурян зазначив: «Головна мета ініціативи «АртАстерс» — продемонструвати українське мистецтво у всьому його різноманітті. Юрій Сивирин — наймолодший серед усіх митців «АртАстерс» і його роботи ідеально відповідають концепції проекту. Сучасне мистецтво не обмежується рамками, і Юрій доводить це у кожній зі своїх робіт. Він грає з образами класичного мистецтва минулого, інкорпоруючи їх у сучасний контекст та створюючи ефект культурної машини часу. Він шукає новий зміст у візуальному мистецтві, як і ми всі у повсякденному житті. Тому результати його пошуків цікаві суспільству. Я дякую співорганізаторам «АртАстерс» — USUBC та Bereznitsky Art Foundation — за не­оціненну допомогу в організації цієї виставки».

Президент Американсько­Української Ділової Ради Морган Вільямс також прокоментував: «Цього літа проекту «АртАстерс», що презентує шедеври українського мистецтва бізнес­середовищу, виповнюється 10 років. Ми раді надати простір «АртАстерс» новому поколінню сучасних українських художників, яскравим представником якого є Юрій Сивирин. Справжнє мистецтво змушує задуматися і часто є контроверсійним, а виставка «Ігри розуму» наочно демонструє, що роботи Юрія Сивирина відповідають цим критеріям».

Прийом традиційно відбувся в офісі Asters і зібрав понад сто гостей, серед яких топ­менеджери бізнесу, дипломати, представники державної влади та громадські діячі.

ЮРІЙ СИВИРИН

Народився 1983 року у Києві. Закінчив Державну художню середню школу імені Тараса Шевченка і Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Член Спілки художників України. Юрій провів понад 40 вис­тавок у найкращих національних та міжнародних галереях та музеях, а також у посольствах, зокрема у Посольстві США в Україні, посольствах України в Канаді та Франції.