№3 Березень 2020 року → У вільний час

Ювілей: Перша чверть

У своє 25-річчя газета «Юридическая практика» пустила коріння

Мрії мають здійснюватися, а ідеї зробити щось незвичне — можуть реалізуватися і жити чверть століття. Газета «Юридическая практика» в березні святкує 25-річчя. Мрія наших колег — зробити місто кращим, а повітря чистішим — збулась якраз під час святкування. Адже «ЮП» запропонувала всім учасникам юридичного ринку долучитись до висаджування Алеї «Юридичної Практики».

Місце події — серце Києва — бульвар Тараса Шевченка, головні дійові особи: молоді тополі, які не викликають алергії, «Юридическая практика», «Київзеленбуд», AEQUO, «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери», «АМБЕР», «Антіка», Arzinger, AVELLUM, AVER LEX, «Дубинський і Ошарова», «ЕКОБЕЗПЕКА», EQUITY, Юридична група EUCON, EVERLEGAL, GOLAW, GRACERS Law Firm, «Грамацький і Партнери», ILF, «Ілляшев та Партнери», JN Legal, Juscutum, LEZO, MORIS, «Пахаренко і Партнери», Pavlenko Legal Group, «Правова та економічна безпека», SENSUM, «Вдовичен та Партнери» і «Всеукраїнська асоціація адвокатів».

Шеф-редактор видавництва «Юридична практика» Рустам Колесник: «Це символічний для всіх нас крок. 25 років тому мало хто уявляв, що ідея випускати газету в країні, де все руйнувалось, може нормально реалізуватись. Зараз, 25 років потому, важко уявити юридичний ринок без газети «Юридическая практика». Одним із символів Києва є бульвар Тараса Шевченка, ця алея була, є і залишиться після нас. Я прийшов сьогодні з доньою, їй зараз 10 років, і, гадаю, через 25 років, коли «Юридической практике» буде 50, вона пам’ятатиме, що є тополя, яку вона посадила з батьком. Це важливо для мене і, думаю, для всіх нас. Зеленійте разом із нами в прямому і переносному сенсі».