Світ: Новини ринку

AVELLUM успішно захистила інтереси British American Tobacco

AVELLUM успішно захистила інтереси «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т. — Прилуки», що входить до групи компаній British American Tobacco. Перемогу здобуто в спорі з Антимонопольним комітетом України щодо оскарження рішення про накладення штрафу в розмірі 448 млн грн за нібито вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються обмеження доступу інших суб’єктів господарювання (покупців) на ринок первинного продажу виробниками сигарет.

Команда AVELLUM успішно реалізувала ретельно розроблену стратегію захисту інтересів «В.А.Т. — Прилуки», що дало змогу уникнути необхідності передчасної сплати штрафу до вирішення спору судом та необхідності повернення помилково сплаченого штрафу з державного бюджету в майбутньому.

 

Євген ГАЛЬЧАНСЬКИЙ поповнив ряди команди ЮК «Амбер»

До команди ЮК «Амбер» приєднався новий співробітник — Євген Гальчанський.

Євген Олександ­рович має 15-річний досвід роботи в органах прокуратури. Понад шість років працював на різних посадах у Генеральній прокуратурі України. Тривалий час очолював підрозділ нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності Генеральної прокуратури України. Новий співробітник ЮК «Амбер» також має значний досвід роботи в галузі кримінального та кримінального процесуального права.

Практикує в галузях кримінального та адміністративного судочинства.

 

ADER HABER розширює партнерський склад

Одноголосним рішенням Ради партнерів ADER HABER Law Firm співкерівника судової практики, радника, адвоката Анд­рія Гвоздецького обрано партнером фірми.

Андрій приєднався до команди ADER HABER Law Firm у 2013 році. Сьогодні він спеціалізується на веденні господарських справ в інтересах провідних компаній та корпорацій, представляє інтереси клієнтів у банківських спорах, проєктах із реструктуризації заборгованості та проведення фінансових розслідувань. Має досвід представництва у виборчих спорах.

Андрій Гвоздецький був одним із ключових експертів проєкту з реструктуризації кредитного портфеля українського лідера автомобільної промисловості на суму понад 300 млн дол. Серед інших проєктів Андрія: представництво інтересів одного з найбільших в Європі підприємств металургійного сектору в спорах із митними органами; ведення договірних спорів та спорів про захист прав інтелектуальної власності в інтересах транснаціональної компанії — виробника агрохімічної продукції; представництво інтересів клієнта у спорах, пов’язаних із регулюванням ринку енергетичних ­послуг.

Також рішенням ради партнерів ADER HABER керівниця практики White-Сollar Crime, адвокатка Елеонора Салова обрана радницею компанії. На новій посаді вона продовжить розвивати напрям кримінального права і захисту бізнесу. Серед її ключових сфер діяльності: захист бізнесу в рамках кримінальних проваджень за економічними злочинами і міжнародне кримінальне право. Елеонара Салова визнана експертами The Legal 500 «висхідною зіркою» юридичного ринку України. На сьогодні вона є головою Комітету White-Сollar Сrime Асоціації адвокатів України, членкинею Комітету з міжнародних зв’язків НААУ, членкинею UNBA NextGen, ASIS International, International Compliance Association.

 

Asters отримала дозвіл АМКУ на приватизацію активів спиртової галузі в Україні для ZERNOFF

Asters стала юридичним радником з антимонопольних питань компанії Intreprinderea Mixta Zernoff S.R.L. — провідного східноєвропейського виробника спирту та міцних алкогольних напоїв.

Консультації стосувались придбання активів ДП «Укрспирт». Угода стала першою приватизацією активів ДП «Укрспирт» іноземним інвестором. Під час приватизаційного аукціону активи ДП «Укрспирт» було оцінено в 120 млн грн. Таким чином, угода стала найдорожчою приватизацією активів цього під­приємства.

Над проєктом працювали юрист Asters Іван Яремчук та партнер Олексій Пустовіт.

-->