Церемонія: Вирішальний день

Сергій РУЖЕНЦЕВ,
редактор розділу «Спочатку»

Логічним завершенням VII Legal Banking Forum стало нагородження найкращих банків 2021 року за результатами дослідження «Фінансового клубу»

Нагородження переможців рейтингу «Банки 2021 року» за вер­сією «Фінансового клубу» відбулось в урочистій атмосфері, яку цього року було забезпечено завдяки Генеральному партнеру церемонії — ЮК L.І.GROUP, а також офіційним партнерам заходу — «Амбер», Asters, «Горецький і Партнери», GRACERS, VB Partners, CREATORE та Huawei.

Нагороди найкращим банкам були вручені в п’яти групах («Державні банки», «Банки з іноземним капіталом серед великих банків», «Банки з іноземним капіталом серед невеликих банків», «Банки з українським капіталом серед великих банків», «Банки з українським капіталом серед невеликих банків») по шість номінацій у кожній. Переможців експерти визначали на основі фінансових показників діяльності банків за даними НБУ станом на 1 січня і на 1 грудня 2020 року. А ключовими показниками, які були вирішальними для визначення переможців, стали: динаміка активів, депозитний та кредитний портфелі фізичних і юридичних осіб, прибуток банків, а також динаміка портфеля платіжних карток.

-->