Преамбула: Змінити «традицію»!

Сергій КОННОВ,
адвокат АК «Коннов і Созановський»

Прийнято вважати, що політика — брудна річ. І багато видатних юристів та адвокатів, що представляють сьогодні юридичний бізнес, намагаються бути поза активною участю у політичному житті країни. Саме через таку «традицію» страждає якість українського законодавства.

Але навіть попри стереотип, що хороша людина в політику не піде, дуже добре, що у виборчій кампанії 2012 року багато хто з шанованих правників, які мають і досвід, і репутацію, виявили готовність та бажання змінити сферу діяльності і зайнятися парламентською законодавчою роботою. Якщо успіх буде до них прихильний і їм пощастить бути обраними до Верховної Ради України, маємо шанс отримати певну кількість хороших законодавців.

Коли суспільні інтереси громадянина вищі за особисті, коли людина має і бажання, і потребу служити країні, а не лише родині та клієнтам, ми матимемо реальну можливість побудувати громадянське суспільство, в якому діятиме верховенство права, а територія буде одна для всіх — території закону.

Можна багато нарікати на погані закони та їхнє виконання, але найкращий спосіб щось змінити — діяти! Тому маю велику надію, що юристи відчують відповідальність за країну і не триматимуться осторонь політичного сьогодення України, адже що більше буде порядних та чесних людей у законодавчому органі, то зрозумілішими будуть закони, за якими житиме вся країна.