Події: Нерухомість на Кіпрі

Практичні аспекти угод з нерухомістю в Україні та на Кіпрі стали предметом дискусії правників двох країн на міжнародній конференції в Лімасолі

Міжнародна конференція «Новели та ноу-хау угод з нерухомістю в Україні та на Кіпрі», що відбулася 24—25 вересня ц.р. у місті Лімасол (Кіпр), об’єднала її учасників — практикуючих юристів — у пошуку нових підходів роботи у сфері нерухомості в обох країнах.

Відкриваючи конференцію, адвокат Сергій Коннов, старший партнер АК «Коннов і Созановський», відзначив актуальність проведення заходу такого формату. Значну його частину було присвячено обговоренню практичних питань супроводу угод з нерухомістю в Україні та на Кіпрі. Основною метою конференції стала презентація останніх змін у правовому регулюванні операцій з нерухомістю в обох країнах. Українську сторону представили доповідачі Олена Кочергіна, партнер, та Юлія Ейсмонт, юрист АК «Коннов і Созановський», а також Наталія Горбаль, приватний нотаріус Київського нотаріального округу.

У своїх доповідях практикуючі юристи української адвокатської контори представили порівняльний аналіз чинного і нового (з 1 січня 2013 року) порядків реєстрації прав на нерухоме майно, а також ефективні способи захисту інтересів суборендаря за договорами суборенди. Приватний нотаріус Наталія Горбаль у своїй презентації проаналізувала новий порядок проведення земельних аукціонів в Україні.

Виступи доповідачів з Кіпру Алексії Крістодулу (ЮФ PYRGOU) та Фокаса Софроніу (приватний адвокат) були присвячені юридичним нюансам та практичним порадам з придбання нерухомості на Кіпрі фізичними і юридичними особами — нерезидентами, що викликало великий інтерес в учасників з України. Фокас Софроніу та директор кіпрської компанії Viriko Developers LTD Вахтанг Котуа також взяли активну участь у дискусії щодо обмежень на придбання нерухомості на Кіпрі фізичними особами — нерезидентами.

По завершенні конференції учасники відзначили її високу інформативність і практичну користь, вказавши на необхідність проведення зустрічі такого формату наступного року.

Конференцію було організовано АК «Коннов і Созановський» за підтримки кіпрської фірми VirikoDevelopersLTD.

-->