№10 Жовтень 2012 року → У вільний час

Раут: Правничий зорепад

Асоціація правників України влаштувала наймасовіше святкування Дня юриста

Попри те, що офіційне святкування Дня юриста відбувається щороку 8 жовтня, Асоціація правників України першою відзначила цю подію, зібравши своїх членів у переддень професійного свята — 5 жовтня.

Цьогоріч до столичного клубу SkyBar завітали понад 250 правників. З такою кількістю запрошених осіб Асоціація відзначала професійне свято вперше! Друзі та колеги по цеху, що прийшли привітати один одного, мали чудову нагоду не лише поспілкуватися, а й поринути у вир знайомих ритмів та мелодій.

Вітаючи на початку вечора колег з урочистою подією, президент АПУ Валентин Загарія випромінював веселий настрій. Поділившись кількома дотепними історіями про юристів, пан Загарія зарядив присутніх добрим гумором та долучився до святкування.

Офіційне ж святкування продовжилося 8 жовтня у готелі HyattRegencyKyiv, де відбулася урочиста церемонія Відкриття Року Права та нагородження Почесною відзнакою АПУ «За честь та професійну гідність», яку з рук голови Номінаційного комітету АПУ Василя Кисіля отримав професор, заслужений юрист України, доктор юридичних наук Володимир Василенко.

-->