№11 Листопад 2012 року → У вільний час

Мистецтво: Гумор без кордонів

Ніка ГЛАЗУНОВА

Роботи відомого українського художника-карикатуриста зайняли призові місця на престижних міжнародних конкурсах

Художнику-карикатуристу Сергію Рябоконю, давно відомому як в Україні, так і за її межами, осінь 2012 року принесла одразу декілька нагород. Це — перший приз на XVII Міжнародному конкурсі карикатури в Загребі (Хорватія), де цього року учасники готували карикатури на тему туризму, та призові місця на 29-му конкурсі карикатур у Стамбулі, а також 32-му конкурсі «Ходжа Насреддін», який також проходив у Туреччині.

Міжнародний конкурс «Ходжа Насреддін» зібрав відомих карикатуристів і любителів малюнків з усього світу. Історія конкурсу починається в Стамбулі з 1974 року, і це одна з найбільших анімаційних подій у світі. Одним із головних організаторів виступає Асоціація карикатуристів за підтримки Міністерства культури і туризму та Фонду прем’єр-міністра Туреччини. До складу журі увій­шли відомі майстри світової карикатури з Туреччини, Ірану, Росії, Німеччини, Чехії та Англії.

Представляємо роботи-переможці і вітаємо Сергія Рябоконя з перемогою. Нагадаємо, що художник давно і плідно співпрацює з видавництвом «Юридична практика», у тому числі і з журналом «Український юрист». Його ілюстрації завжди привертають увагу креативністю і влучністю.