Колонка редактора: Позміємося

Максим СИСОЄНКО

Від року Змії, що за китайським місячним календарем розпочався 10 лютого, астрологи очікують нестабільності та потрясінь. Але водночас чорний водяний плазун сприятиме тим, хто шукає творчої наснаги та справедливості. Не забуватимемо, що ставлення до змії неоднозначне: з одного боку, вона уособлює мудрість та врівноваженість, а з іншого — підступність та смертельну небезпеку.

Змія схильна до змін, час од часу вона навіть скидає шкіру, але щоб прийняти остаточне рішення, потрібно бути вкрай обережним. І хто, як не правники, знають, що стрімкий кидок є результатом усвідомленого зваженого рішення як реакції на зовнішній подразник; що для будь-якої отрути знайдеться своя протиотрута; що навіть в обмеженому просторі можна знайти вихід; що здобич може бути набагато більшою та сильнішою за  мисливця…

Та перш ніж визначитися, ким бути у цьому році — змієносцем, змієловом чи гадом повзучим, — варто дослухатися не лише до розуму, а й до інтуїції, адже те, що не можна прорахувати, можна передбачити.

 

Максим СИСОЄНКО,
редактор