Відпочинок: Купання у хрещенські морози

Київські юристи з Асоціації правників України віддають данину традиціям, загартовуючи тіло та очищуючи душу

Початок Нового року — завжди сподівання на краще, час для найпотаємніших задумів та поштовх до нових звершень. І коли тіло та душа потребують наснаги, ніщо так не очищує людину, як занурення в ополонку.

Купання у хрещенські морози — традиційний щорічний захід Асоціації правників України, який проходить на пляжі столичного ресторану «Маячок», що на Жуковому острові. Правники, які беруть участь у давньому християнському обряді, вважають це насамперед духовним початком року. «Занурення у святу воду очищує душу й тіло, приносить ясність думок та нагадує про одвічні людські цінності», — ділиться враженнями президент АПУ Валентин Загарія, який уже не вперше занурюється у дніпровську ополонку.

Члени правління АПУ — Денис Бугай, Андрій Журжій та Микола Очкольда — також підтримують президента Асоціації, залучаючи при цьому своїх колег та близьких до обряду духовного очищення і просвітлення.

Звичайно, наважитися пірнути у крижану воду — це вчинок, який потребує підготовки і фізичної, і духовної. Утім, щороку кількість правників, які беруть участь у купанні в хрещенські морози, збільшується, адже діставати позитивний заряд та натхнення на добрі справи краще у колі друзів!