Раут: Різдвяний вечір у «Столипін Клубі»

Члени та гості клубу проводили 2012 рік святковою вечіркою

Різдвяний вечір, що відбувся 19 грудня 2012 року в готелі Hyatt Regency Kiev, став уже традиційним заходом, на якому члени «Столипін Клубу» разом із численними друзями закінчують черговий клубний рік.

Офіційно святковий вечір відкрив харизматич­ний президент клубу Олександр Крилов, який у вітальній промові відзвітував про благодійні проекти, які підтримуються «Столипін Клубом», після чого передав слово Миколі Подрезану, чий проект «Планета Земля — погляд з інвалідного візка» також здійснюється за підтримки клубу. Пан Подрезан висловив подяку членам «Столипін Клубу» за підтримку, після чого урочисто вручив його президентові історичну фотографію, на якій наш відважний співвітчизник зображений з Олімпійським факелом, адже пан Микола був одним із двох людей на візках у складі 120 українців, які несли факел київського етапу естафети Олімпійського вогню Олімпіади в Афінах 2004 року.

Затишний вечір у приємній дружній компанії мав легкий вінтажний відтінок — за задумом секретаря «Столипін Клубу» Сергія Коннова, вечірка мала втілювати витончену атмосферу Різдвяних вечорів старого Києва, що й вилилося як в оздобленні бальної зали Hyatt Regency Kiev, так і в музичному супроводі всього вечора. Тож гості дістали справжню насолоду від романсів у виконанні чарівної ведучої, заслуженої артистки України, актриси Національного академічного театру російської драми імені Лесі ­Українки Вікторії Білан. А віртуозні аранжування піаніста і композитора Максима Шоренкова забезпечили улюбленим усіма творам абсолютно нове, унікальне звучання.

Однією з подій вечора стала благодійна лотерея та аукціон, які проводив особисто Олександр Крилов. Приємно, що участь у розіграші взяли майже всі гості Різдвяного вечора, а виручені від лотереї кошти були передані Миколі Подрезану.

Головним же сюрпризом святкового заходу став сольний виступ чудового українського вібрафоніста Андрія Пушкарьова — єдиного в Україні володаря премії Grammy. Виступ музиканта так само проходив у рамках підтримки проекту пана Подрезана «Планета Земля — погляд з інвалідного візка».

Упродовж вечора члени та гості «Столипін Клубу» могли ознайомитися з новітньою продукцією від Bang & Olufsen — генерального партнера заходу. Київським представництвом відомої данської компанії була представлена стильна новинка — нова акустична система BeoPlay A9. Вінтажний корпус, що містить сучасну Hi-End-начинку та забезпечує чудовий звук, викликала у завсідників клубу підвищений інтерес. Також гості віддали належне і неперевершеній ароматній каві Jura, приготованій за допомогою ультрасучасних кава-машин улюбленого кавового партнера «Столипін Клубу».

Протягом Різдвяного вечора гостей пригощали вишуканими фірмовими стравами ресторану готелю Hyatt Regency Кiev. Коли ж розкішні подачі поступово перейшли в дегустацію десерту, розпочалася і танцювальна програма вечірки, що закінчилася вже ближче до півночі.