Техніка: Секрети теплозбереження

З моменту винаходу суцільнометалевої вакуумної судини — термоса — минуло вже майже сто років. Технології удосконалюються з кожним роком, і сьогодні поруч з класичними термосами виробники пропонують термокухлі, зручні для людей, які ведуть активний спосіб життя. Представляємо найбільш вдалі моделі

Aladdin Aveo Desktop Mug

Aladdin Aveo Desktop Mug — це те, що має бути завжди під рукою під час подорожей і туристичних походів. Кришка-непроливайка використовується не лише для акуратного пиття напою, але й як неслизька підставка. Подвійні стінки термокухля дають змогу зберігати необхідну температуру тривалий час. М’яка і нековзна ручка — це додатковий комфорт під час вживання напою. Термокухоль представлений у різноманітних яскравих кольорах.

Особливості:

кришка-непроливайка;
подвійні стінки;
м’яка і нековзна ручка;
матеріал: неіржавіюча сталь;
ємкість: 0,35 л;
виробник: Aladdin (США);
орієнтовна ціна: 180 грн.

 

Stanley

Термосклянка Stanley підходить як до автомобільного підсклянника, так і до велосипедного кріплення для фляги. Чай або кава залишатимуться гарячими навіть у найхолодніший ранок. Безпрограшний варіант для заміських поїздок або тривалих прогулянок на свіжому повітрі.

Особливості:

тримає тепло/холод 6 годин;
подвійні стінки, вакуумна ізоляція;
можна мити в посудомийній машині;
міцний корпус;
ємкість: 470 мл;
виробник: Stanley (США);
орієнтовна ціна: 300 грн.

 

Baladeo Wendover

Термосклянка Baladeo Wendover збереже оптимальну температуру улюбленого напою. Невеликий об’єм термосклянки — 440 мл — дозволяє брати його в дорогу: походи, подорожі. Він не займає багато місця і легко поміщається у рюкзак, сумку і навіть у кишеню куртки. Внутрішня частина Wendover виготовлена із неіржавіючої сталі. Зовнішнє покриття — високоміцна пластмаса. Пластмасова кришка з розсувним клапаном дозволяє пити будь-який напій з комфортом.

Особливості:

зовнішнє пластмасове покриття;
герметична кришка з розсувним клапаном;
матеріал: неіржавіюча сталь;
ємкість: 440 мл;
виробник: Baladeo (Франція);
орієнтовна ціна: 200 грн.

 

«Експедиція»

Термокухоль «Експедиція» — це чудовий дарунок для автомобілістів, а також мисливців і рибалок. Виготовлена модель з високоякісної неіржавіючої сталі, що робить її вельми міцною і надійною, а подвійні стінки дозволяють надовго зберегти первинний смак напою. Спеціальна конструкція дає змогу закріпити кухоль у підскляннику в салоні автомобіля, а термостійка ручка і кришка не дадуть напою пролитися під час руху. Окрім цього, кружка має цікавий дизайн.

Особливості:

матеріал: неіржавіюча сталь;
ємкість: 450 мл;
вага: 310 гр;

 

виробник: «Експедиція» (Росія);
орієнтовна ціна: 290 грн.