№12 Грудень 2012 року → У вільний час

Фокус: Особистий рахунок

Ніка ГЛАЗУНОВА

Підбиваючи підсумки року, що минає, корифеї ринку юридичних послуг, а також молоді фахівці поділилися з «УЮ» своїми професійними та особистими досягненнями

Підкорення чергової професійної вершини

Ганна Піддубна,
адвокат, партнер АФ «Династія»

Завжди трохи сумно, коли поточний, такий насичений подіями, рік, закінчується. Озираючись, можу сказати, що протягом цього року дотримувалася своїх принципів і не відступила від життєвого кредо.

Думаю, саме завдяки цілеспрямованості та завзятості мені в цьому році вдалося підкорити чергову професійну вершину — стати партнером АФ «Династія».

Так, цього року мені пощастило працювати з прекрасними, щирими людьми, а також брати участь в їхньому житті, діяльності, бути корисною клієнтам, які звернулися за допомогою до адвокатської фірми «Династія».

Хотілося б особливо відзначити співпрацю з корпорацією «Алеф», ТОВ «Фірма «Васіл», ТОВ «ЗМК «Запоріжсталь», ТОВ «Славутич», Дніпропетровською міською радою. Деякі із зазначених клієнтів співпрацюють з нашою компанією не перший рік, і тим приємніше отримувати від постійних клієнтів позитивні відгуки.

Деякі, навпаки, лише в цьому році звернулися до АФ «Династія», і група юристів компанії, під моїм керівництвом, успішно надала їм юридичні послуги. Більше того, своїм особистим досягненням у роботі з клієнтами я вважаю довірчі відносини, які склалися між нами за час співпраці. Вважаю, що, ким би ти не був, необхідно насамперед бути людиною.

Також до особистих досягнень за рік я зараховую практику, яку мені пощастило отримати в процесі розробки і складання текстів декількох законопроектів. Подібна «законотворча діяльність» для мене нова і тим самим цікава, адже вдосконалення та осягнення чогось нового — невід’ємна частина шляху до успіху.

У висновку відзначу, що найбільшим і трудомістким своїм досягненням я вважаю колектив робочої групи АФ «Династія», керівником якої я є. Завдяки командному духу, злагодженості роботи та взаєморозумінню в нашому колективі, ми успішно здійснюємо юридичну діяльність, підтримуючи теплі стосунки з колегами і клієнтами.

 

Успішне складення кваліфікаційного іспиту

Лілія Литвинець,
адвокат АО «Правова група «Домініон»

Можу з упевненістю сказати, що 2012 рік був для мене дуже насиченим на події, враження і важливі професійні здобутки. Вир подій, що відбувались інколи, дуже виснажував, але водночас був цікавим і корисним.

Завдяки різним категоріям справ, з якими мені довелося працювати, я спробувала свої сили в нових практиках, серед яких виділяю кримінальне, медичне право та податкові спори.

Цінним досвідом для мене стала участь у ролі доповідача у конференціях, зокрема, як можливість перебороти «страх публічних виступів», удосконалити ораторське мистецтво.

Проте, з-поміж усього іншого, відзначу успішне складення кваліфікаційного іспиту та отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю. Це стало для мене неабияким поштовхом продовжувати професійний розвиток, удосконалювати свої вміння та навички.

Підсумовуючи, процитую слова мого колеги, які мені дуже подобаються: «Реальність творимо ми!». Адже це справді так!

 

Вступ до Асоціації правників України

Юлія Розуменко,
адвокат АО «Правова група «Домініон» 

Мій досвід роботи в юриспруденції досить невеликий, він складає лише три роки. Можу з упевненістю сказати, що саме останній рік був для мене найбільш продуктивним та багатим на події. Із найбільш значущих подій, які сталися в моєму професійному житті, виділяю вступ до Асоціації правників України, а також, і це для мене є найголовнішим, складення кваліфікаційного іспиту та отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Рік, що минає, можна також відзначити періодом, в якому мені випала нагода працювати у різних сферах права, брати участь у вирішенні цікавих питань. Треба відзначити, що представництво інтересів у судах змусило мене переконатися, що ніколи не треба зупинятися, а необхідно боротися і йти до кінця, «ламати» стереотипи і несправедливість.

Проте це тільки початок моєї професійної діяльності і я сподіваюся, що з кожним роком роботи юристом я буду вдосконалюватися, пізнаватиму щось нове та зроблю свій позитивний внесок у розвиток юриспруденції.

 

Становлення бренду Gryphon Investment Consulting Group

Олена Чепур,
керуючий партнер Gryphon Investment Consulting Group, голова Комітету з банківського та фінансового права Асоціації правників України 

2012 рік був особливим у всіх відношеннях. Це рік становлення бренду Gryphon Investment Consulting Group, що є особливо важливим для мене та для всієї команди.

Ми поставили собі за мету активний розвиток на юридичному ринку під новим брендом Gryphon Investment Consulting Group та позиціонування себе як фахової команди в галузях банківського, фінансового та корпоративного права, а також закріплення своїх позицій як податкових консультантів та аудиторів у даних галузях. Результатом наших зусиль стала успішна реалізація ряду значимих проектів на ринку банківських та фінансових послуг, а відповідно і поповнення клієнтського портфеля.

2012 рік — це також рік активної роботи нашої команди в громадському житті юридичної спільноти. Так, на базі Комітету з банківського та фінансового права Асоціації правників України було організовано та проведено ряд круглих столів, зокрема з питань виведення неплатоспроможних банків з ринку та ліквідації банків, реформування системи гарантування вкладів фізичних осіб, здійснення факторингової діяльності у розрізі відступлення банками права вимоги заборгованості за банківськими кредитами, перекату коштів, обігу електронних грошей в Україні, агрострахування з державною підтримкою, а також з питань здійснення угод M&A на фінансовому ринку, в тому числі набуття істотної участі у фінансовій установі та актуальних проблем адміністрування фінансових активів.

Результатом нашої активної діяльності стало налагодження діалогу з учасниками ринку фінансових послуг та юридичною спільнотою, а також активна законотворча діяльність на фінансовому ринку.

На наступний рік ми маємо амбіційні та сміливі плани: посилення існуючих практик у компанії, залучення нових партнерів та позиціонування Gryphon Investment Consulting Group, у тому числі, і на фінансовому ринку з правом надання фінансових послуг.

-->