№12 Грудень 2012 року → У вільний час

Привітання: З Новим роком!

Напередодні Нового року правники вітають колег та партнерів зі сторінок журналу «УЮ»

Ганна Піддубна,
адвокат, партнер АФ «Династія» 

Шановні колеги!

Настає Новий рік — рік нових можливостей та реалізації поставлених цілей. На щастя, нам дісталася професія, що несе користь людині та суспільству загалом, і метою якої, є, в першу чергу, принесення миру та порядку до кожного дому, до кожної родини. Направленість діяльності юриста, що спрямована на боротьбу за право, за справедливість, притягує до себе значну частину освічених та вихованих людей.

Як було одного разу зазначено заслуженим юристом РСФСР Арія Семеном Львовичем: «Присутність адвоката в суспільстві повинна вселяти надію». Так, справді, саме ця фраза повною мірою відображає суть і мету нашої професії.

У новому 2013 році усім вам, колеги, бажаємо, перш за все, міцного здоров’я, без якого не було б можливості у нас приносити користь людям, добробуту у вашому домі, без якого не було б бажання нести саме позитивні емоції людям, фінансової стабільності та процвітання вам, а також усім, хто звертається за вашою допомогою.

Нехай у 2013 році, завдяки нашій професій, світ стане дещо добрішим і кращим, а ми докладемо для цього всіх зусиль, оскільки багато в чому саме від наших дій, від того, як ми виконуємо покладені на нас обов’язки, приймаємо ті чи інші рішення, залежить доля багатьох людей.

Завершуючи привітання словами заслуженого юриста, Арія С.Л., бажаю вам, щоб саме від вашої присутності суспільство сповнювалося надією та довірою.

Оксана Кобзар,
партнер ЮФ FELIX

Бажаю клієнтам і колегам, щоб 2013 рік став початком таких змін у державі і суспільстві, які принесуть надію на відродження справжньої свободи підприємництва в Україні, сприятливого інвестиційного клімату, здорового конкурентного середовища та істинного правосуддя — головного інструмента захисту справедливості.

Українські підприємці — передова частина суспільства, талановиті, сміливі, працьовиті люди, які рухатимуть нас вперед, якщо держава не заважатиме. Стримані зовні, в душі ми без надії сподіваємося, що наше суспільство виліковне, що не пізно ще вичистити його від бруду, переформатувати систему, здійснити справжнє «перезавантаження». Якщо є серед нас ті, хто справді бореться за краще життя в України, нехай їм Бог допомагає і в 2013-му, і в усі наступні роки. Тим, хто має в руках повноваження, вирішує долі людей, бажаю мудрості знайти справедливе, далекоглядне рішення та мужності відстояти його. Щиро бажаю нам усім, щоб Україна стала такою, що молоді та розумні, винахідливі та заповзятливі не бажали б її залишати.

Кожному, хто не знайшов свого шляху та місця в житті, бажаю знайти його, а кожному, хто помилився шляхом, — можливості виправити помилку. Тим, кому випали випробування, бажаю гідно їх подолати, знайти в собі той духовний стрижень, нездоланну силу, яка робить нас людиною. Тим, хто шукає супутника та свій дім, бажаю знайти їх у новому році. Міцного здоров’я всім колегам, клієнтам, всім українцям та їхнім родинам!

Ігор Мельник,
керуючий партнер IMG Partners Attorneys at Law 

Шановні друзі, колеги та партнери!

2012 рік — такий непростий і цікавий — добігає кінця. Озирнувшись на рік, що минає, дозвольте побажати, аби у пам’яті залишилися тільки добрі й приємні спогади про нього. Адже це дозволить нам сміливо і радісно дивитися у майбутнє.

Напередодні свят бажаю кожному особисто, щоб Новий рік приніс у ваше життя приємні зустрічі та нові відкриття, а світле прекрасне свято Різдва Христового — зігріло душу і подарувало надію на краще.

Нехай новини будуть гарними, справи вдалими, а неприємності дрібними. Бажаємо вам здійснення всіх заповітних бажань, безмежної удачі у всіх ваших починаннях, вірних партнерів і добрих друзів.

А команда IMG Partners зробить усе можливе для успіху і процвітання нашої спільної справи та реалізації задумів в ім’я України! Ви можете бути впевнені в розумінні та підтримці. А ще — здоров’я вам, нескінченної радості, віри і крапельку самого звичайного везіння!

Олена Чепур,
керуючий партнер Gryphon Investment Consulting Group 

Шановні колеги та партнери!

У наступаючому 2013 році бажаю вам натхнення, творчого польоту, яскравих кольорів життя та здійснення ваших мрій. Наша професія вимагає високої концентрації, виваженості в прийнятті рішень, повної віддачі для досягнення поставлених цілей. Бажаю вам наснаги, порядних клієнтів, надійних партнерів та прибуткових проектів.

Юлія Розуменко,
адвокат АО «Правова група «Домініон» 

Досягнувши певних успіхів у роботі, я можу з упевненістю сказати, що досить важливу роль у цьому відіграють люди, з якими працюєш і з якими фактично проводиш більшість свого часу.

Тому насамперед я висловлюю велику подяку своєму колективу. Бажаю кожному із них нових професійних досягнень та зростання, творчого натхнення, оптимізму, цікавих справ і ніколи не розчаруватися у виборі професії.

Лілія Литвинець,
адвокат АО «Правова група «Домініон» 

Без сумніву, дуже важливу роль у професійному житті відіграє атмосфера в колективі, в якому ми працюємо.

Вважаю, що мені пощастило, адже наша компанія — це дружний колектив активних, працьовитих, цілеспрямованих, професіональних молодих людей, з якими комфортно працювати і цікаво розважатися.

Окремо висловлюю подяку керівництву за підтримку, терпіння і стимулювання.

Бажаю колегам не зупинятися на досягнутому, не втрачати віру в себе і завжди прагнути до самовдосконалення!

-->