Факт: Асоціативний вибір

В Асоціації правників України обрано нового президента: четвертим очільником організації став Денис Бугай, партнер ЮК «Ващенко, Бугай і Партнери».

Вибори нового керівництва Асоціації відбулися 31 травня 2013 року в Ялті у межах Х Щорічної правничої конференції АПУ. Віце-президентом вдруге обрано Олексія Резнікова, партнера ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і Партнери» в Україні.

В АПУ Денис Бугай відомий завдяки активній роботі щодо розвитку організації в регіонах країни та підтримці молодіжного крила АПУ — Ліги студентів. 2010 року пан Бугай заснував Стипендіальний конкурс наукових і публіцистичних робіт з державного управління для студентів-юристів.

Новий керманич АПУ опікуватиметься насамперед налагодженням відносин з державою та суб’єктами законотворчої ініціативи з метою залучення Асоціації до прийняття рішень у правовій сфері.

Також серед пріоритетів діяльності АПУ проголошено лобіювання інтересів професії, збільшення кількості членів, підтримку регіонального розвитку АПУ, розширення міжнародних контактів та формування соціальної та корпоративної відповідальності.