Світ: Одержання дозволу

ЮФ «Саєнко Харенко» виступила юридичним радником компанії UPM-Kymmene Corporation, другого найбільшого виробника паперу в Європі, з питань одержання доз­волу АМКУ на придбання компанії Myllykoski Corporation та її німецької дочірньої компанії Rhein Papier GmbH. Сума транзакції — 890 млн євро.

Запропонована концентрація розглядається як важливий крок на шляху до консолідації в європейській паперовій промисловості, в якій наразі спостерігаються надлишки виробництва і низька прибутковість.

Myllykoski складається із семи заводів з виробництва різних видів поліграфічного паперу, що знаходяться в Німеччині, Фінляндії та США. Їх сукупна щорічна продуктивність — 2,8 млн тонн.

UPM, фінський виробник паперу, є одним із світових лідерів у паперовій промисловості. Компанія складається з трьох бізнес-груп: «Енергія та целюлоза», «Папір» і «Спеціалізовані матеріали». Продукція UPM виробляється з відновлюваної сировини і придатна для вторинної переробки.

Після ретельного вивчення транзакції АМКУ ухвалив рішення, що її впровадження не призведе до монополізації або обмеження конкуренції на жодному з товарних ринків України.

Команда ЮФ «Саєнко Харенко» працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Максима Назаренка.