№09 Вересень 2013 року → У вільний час

Автостоп: Перший камінь

Компанія «АВТ Баварія» заклала будівництво нового імпортерського центру поблизу Києва

Компанія «АВТ Баварія», офіційний імпортер BMW та MINI в Україні, за два роки відчинить двері нового комплексу. Закладання першого каменя майбутнього імпортерського центру BMW Group відбулося 24 вересня 2013 року неподалік с. Гора Бориспільського району Київської області.

Будівельні роботи із спорудження комплексу «АВТ Баварія» розпочнуться у березні 2014 року, відкриття ж заплановане на жовтень 2015 року. Однак уже сьогодні всі підготовчі роботи завершені, зокрема підведені необхідні шляхопроводи та комунікації. Загалом у дилерський центр площею 10 тис. м2 компанія має намір інвестувати близько 20 млн євро.

Технічне обладнання нового центру орієнтуватиметься на новітні стандарти, що дасть змогу реалізовувати щорічно до 7 000 нових автомобілів BMW, MINI і до 500 мотоциклів BMW, а також навчати персонал комплексу робіт по брендах BMW Group.

У компанії сподіваються, що розташування дилерського центру поблизу аеро­порту (29-й кілометр Бориспільського шосе) стане додатковою перевагою, адже власникам буде зручно залишати свої автівки на технічний огляд під час закордонних поїздок.

В урочистій церемонії закладення першого каменя брали участь представники керівництва BMW Group, надзвичайний та уповноважений посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні д-р Крістоф Вайль, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Заєць та інші почесні гості.

Грем Грів, віце-президент BMW Group імпортерських регіонів (Східної Європи, Африки, Карибського басейну, Азії, Тихоокеанського регіону, Близького Сходу), зокрема, відзначив, що у дилерському центрі розташовуватимуться автосалони BMW, MINI і BMW Motorrad, майстерня з ремонту кузовів і фарбування, допоміжні приміщення, склад запасних частин, а також навчальний центр BMW та MINI.

«Працюючи над реалізацією проекту, ми разом із фахівцями концерну BMW намагалися врахувати не тільки вимоги сьогодення, але й технології майбутнього. З будівництвом нового комплексу ми запропонуємо нашим клієнтами ряд додаткових послуг. Також будуть створені 300 робочих місць. Крім того, новий імпортерський комплекс «АВТ Баварія» представить сучасний спектр послуг для організації ефективної роботи з нашими партнерами, офіційними дилерами BMW в Україні», — прокоментував подію Олександр Тимофєєв, генеральний директор «АВТ Бавария».

Натомість посол ФРН д-р Крістоф Вайль, говорячи про інвестиційну складову проекту, звернув увагу на те, що західні компанії інвестують не лише фінансові кошти, а насамперед європейські стандарти та цінності.

Концерн BMW одним із перших автовиробників у світі почав приділяти увагу архітектурі дилерських підприємств з метою забезпечення найбільшої зручності для клієнтів, а також ефективної організації процесів усередині підприємств.

Лідерський статус BMW Group серед виробників автомобілів преміум-класу також підтверджує піврічний обсяг продажів, який виріс на 6,0 %, досягнувши рекордного значення в 954 521 (у 2012 році — 900 539).

Компанія «АВТ Баварія» представлена на ринку з 1998 року і входить до 100 найбільших компаній України. Сьогодні компанією сформовано розвинену дилерську мережу, яка охоплює всі регіони країни.

По завершенні церемонії закладення першого каменя «АВТ Баварія» презентувала дві автомобільні новинки: BMW 4 серії Cupe та BMW X5.

-->