№09 Вересень 2013 року → У вільний час

Автостоп: BMW 4 серії Cupe

Естетика, що заворожує

З появою концепту BMW 4 серії Coupe BMW анонсує четверте покоління спортивного купе середнього розміру — і знову затверджує своє глобальне лідерство в цьому сегменті.

Цифра «4» — ознака більшої ексклюзивності і присутності

BMW 4 серії Coupe означає не просто початок нової серії, а уособлює зеніт витка еволюції. BMW дає новій моделі індивідуальний характер та оригінальний дизайн. Новітнє додавання в номенклатурі BMW продов­жує традиції купе більш великих 6 серії і 8 серії, але з більшою спортивною складовою, більшою ексклюзивністю і ще більш глибокою диференціацією від моделей 3 серії.

Дизайн: розробка ліній досягає свого зеніту

BMW 4 серії Coupe дозволяє водієві відчувати суть абсолютно нового, спортивного та елегантного покоління автомобілів на вершині сучасної розкоші. Розміри BMW 4 серії Coupe надають автомобілю ще більшої динаміки, навіть якщо він стоїть на місці.

Елегантні лінії і спортивний силует поєднуються в BMW 4 серії Coupe, втілюючи якості та кваліфікацію професіоналів BMW Design. Пропорції автомобіля також відповідають знайомим лекалами BMW: довга колісна база, короткі звіси, масивний капот і елегантні риси кузова.

Автомобіль доступний з такими моторами: 6-циліндровий рядний бензиновий двигун для BMW 435i Coupe, 4-циліндровий бензиновий агрегат для BMW 428i Coupe і 4-циліндровий дизельний мотор для BMW 420d Coupe. Усі двигуни працюють з використанням новітніх технологій BMW TwinPower Turbo від 135 кВт/184 к.с. до 225 кВт/306 к.с.

Інтелектуальні рішення для більшої ефективності

Потужна естетика й спортивна динаміка дозволяють безпомилково відрізнити новий BMW 4 серії Coupe. Низький центр ваги, ідеальний баланс мас, жорсткий кузов і двигун з технологією BMW TwinPower Turbo роблять новий BMW 4 серії Coupe справжньою сенсацією, наповненою найсучаснішими технологіями.

-->