№09 Вересень 2013 року → У вільний час

Автостоп: Новий BMW X5

Вершина еволюції

Третє покоління BMW X5. Засновник сегмента спортивних автомобілів для активного відпочинку (Sports Activity Vehicle — SAV) і світовий лідер у своєму класі задає нові стандарти потужної естетики, люксового комфорту і місткості, сучасної універсальності і задоволення за кермом.

Більш просторий і комфортний салон із збільшеною оглядовістю; більш високе положення сидіння; низько розташована передня панель з горизонтальними лініями, що продовжується в дизайні обшивки дверей, і додатковими декоративними панелями; підвищена функціональність салону завдяки спинці задніх сидінь, яка складається в пропорції 40:20:40; об’єм багажного відсіку: від 650 до 1 870 літрів; автоматичний привід кришки багажника в базовій комплектації; відкривання і закривання багажника можливе за допомогою дистанційного керування, а також з місця водія; тепер доступні як опція «комфортні задні сидіння», так і опція «третій ряд сидінь».

Автомобіль доступний з трьома варіантами двигунів: BMW X5 xDrive50i, з бензиновим двигуном нового покоління V8 (330 кВт/450 к.с.), BMW X5 xDrive30d, з модернізованим рядним 6-циліндровим дизельним двигуном (190 кВт/258 к.с.), а також версія BMW M Performance — BMW X5 M50d з рядним 6-ициліндровим дизельним двигуном з потрійним турбонадувом (280 кВт/381 к.с.).

У базову комплектацію автомобіля входить система повного приводу BMW xDrive, опція Dynamic Performance Control у рамках адаптивних пакетів ходової частини Dynamic і Professional; уперше з індикатором статусу xDrive.

DESIGN PURE EXPERIENCE та DESIGN PURE EXCELLENCE

Як альтернатива базовій комплектації для нового BMW X5 доступні два нових варіанти дизайну оформлення екстер’єру та інтер’єру, які надають автомобілю індивідуальність. Компоненти кожної лінії гармонійно поєднуються один з одним за стилем, кольором і матеріалом. У поєднанні з базовою комплектацією дизайн екстер’єру та інтер’єру можна вибрати незалежно один від одного. Крім того, обидві лінії дизайну пропонуються в поєднанні із спортивним М-пакетом, а також автомобільним ключем у новому оформленні.

-->