Подія: Ліга — чемпіонам

Ліга студентів Асоціації правників України нагородила переможців ІІI Стипендіального конкурсу

29 листопада ц.р. відбулося нагородження переможців ІІI Стипендіального конкурсу Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки ЮФ «Лавринович і Партнери» з корпоративного права.

Фіналістів конкурсу привітали представники ЮФ «Лавринович і Партнери». Зокрема, партнер фірми Ірина Марушко, вітаючи фіналістів, наголосила, що цього року роботи всіх учасників були на високому рівні, тому відібрати 10 найкращих робіт було важко, а визначити переможців — ще складніше. Олександра Егерт, виконавчий директор Асоціації правників України, подякувала ЮФ «Лавринович і Партнери» за щорічну підтримку проекту Ліги студентів АПУ — Стипендіальний конкурс — та приєдналася до привітань фіналістів. Організатор Стипендіального конкурсу від Ліги студентів АПУ, керівник напряму «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси» Ліги студентів АПУ Дар’я Сєдих зазначила, що з кожним роком конкурси Ліги студентів користуються все більшою популярністю серед студентства. І півсотні студентів, які взяли участь у конкурсі цього року, є підтвердженням того, що вони зацікавлені в навчанні, хочуть бути конкурентоспроможними і, дякуючи підтримці, вони мають таку можливість.

Відповідно до рішення Стипендіальної комісії, місця розподілились таким чином. Перше місце посіла студентка КНУ ім. Тараса Шевченка Наталія Мурашко. Друге місце зайняв студент НУ «Одеська юридична академія» Денис Сіюшов. Третє місце — студент КНУ ім. Тараса Шевченка Ілля Черногоренко. Спеціальний приз за найкращу роботу конкурсу українською мовою отримав студент НУ «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» Марк Cосуля.

Фіналістами також стали: Євген Артьомов, Микола Бойчук, Інна Бондаренко, В’ячеслав Корицький, Олександр Носик та Галина Чижик.

«На жаль, система освіти в Україні не завжди здатна забезпечити всебічний розвиток студентів, багато предметів вивчаються формалізовано, що призводить до низької конкурентоспроможності багатьох студентів як фахівців цієї галузі, — коментує Марк Сосуля, призер конкурсу. — Проте заходи Ліги студентів АПУ, на мою думку, покликані компенсувати недоліки освіти. А такі заходи, як стипендіальні конкурси, допомагають не лише ліпше орієнтуватися в певній тематиці, яку вони досліджують під час написання роботи, але й розвивають упевненість у власних силах та готують їх до конкурентної середи. Особисто для мене цей конкурс є чудовою можливістю перевірити та продемонструвати свої сили, знання та навички. Знаючи, що більшість студентів бояться ризикувати та програвати, ще раз наголошу на важливості таких можливостей та закликаю всіх до активної участі у подібних конкурсах. Пам’ятайте, немає нічого страшного в поразці, головне — не втратити можливість, адже кожен має шанс на перемогу. А для тих, хто засмучений минулими поразками, скажу, що не важливо, скільки разів ти впадеш, головне — піднятися всього на один раз більше, ніж впасти!».