Колонка редактора: Свято наближається

Алеся КОСМИНА

Юридична спільнота подолала ще один рік. Судячи з відгуків, яскравих сюрпризів щодо ситуації на ринку, розвитку практик та застосування законодавства він не приніс, хоча й був досить бурхливим. Традиційно не обійшлося без нових завдань, які юристам уже вкотре презентували податкові та митні органи, та без поголовного відкриття нових практик «на злобу дня», серед яких почесне перше місце зайняла практика з кримінального права.

Усе це було передбачуваним — дається взнаки тверезість юридичного мислення та добра українська звичка готуватися до гіршого, тихенько сподіваючись на краще. Наприкінці року такі сподівання, щоправда, вилилися у гучне невдоволення, яке хоча і було почуте, але до уваги, як завжди, не взяте. Радує лише те, що юристам за будь-яких умов роботи, хоч і не в такому форматі як хотілося б, але завжди вистачає. Тим більше, що новий нап­рям діяльності вже вимальовується.

І хоча наступний рік, астрологи обіцяють, буде вдалим, на відміну від попередніх, та сама клята звичка не дозволяє сподіватися на те, що він буде легким. Редакція «УЮ» бажає всім юристам осідлати свого щасливого коня та переможною ходою увійти в 2014 рік! Цікавих ідей, прибуткових проектів та виграшних справ! А ми допоможемо, чим зможемо. 

 

Алеся Космина
головний редактор